Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Umywalki nablatowe w nowoczesnym stylu

Redakcja Pressland

Umywalki nablatowe idealnie wpasowują się w klimat nowoczesnych łazienek. W zależności od wielkości łazienki można postawić na umywalkę jedno bądź dwustanowiskową. Odpowiednie dopasowanie umywalki pod względem rozmiaru pozwala nadać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Dzięki różnorodności umywalek nablatowych można wybrać tą jedną właściwą, dopasowaną pod względem kształtu i kolorystyki do potrzeb i upodobań właściciela.

Umywalki nablatowe prostokątne

To jeden z rodzajów umywalek dostępnych na rynku. Najczęściej wybierane są do nowoczesnych łazienek. Sama prostokątna forma umywalki nie jest ostateczną decyzją, jaką musimy podjąć. Wybierając odpowiedni model należy zwrócić również uwagę na jej głębokość, rozmiar, kolor, ale też materiał. Wydawać by się mogło, że wybór będzie prosty - nic bardziej mylnego. Nablatowe umywalki potrafią zaskoczyć. Jeśli chodzi o materiał, z jakiego wykonane są umywalki nablatowe to tuż obok najpopularniejszych ceramicznych dostępne są umywalki wykonane z betonu, konglomeratu czy też marmuru. Oryginalny materiał jest kolejnym sposobem na wyróżnienie umywalki w łazience i stworzenie wyjątkowego wystroju. Betonowe umywalki polecane są do wnętrz nowoczesnych, którym chcemy dodać surowego i minimalistycznego wyglądu. Idealnie komponują się z drewnianą szafką, która pozwala odrobinę ocieplić wnętrze, ale też stworzyć niepowtarzalny kontrast. Jeśli chodzi o umywalkę z konglomeratu to jest to rozwiązanie idealne do nowoczesnej łazienki. Umywalki z konglomeratu są niezwykle wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Ponadto, dostępne są w wersji matowej jak i błyszczącej.  Modele wykonane z kolei z płyt marmurowych mogą przybierać różnorodne, nawet najbardziej wyszukane kształty. Ogromną zaletą umywalek z płyt jest możliwość zakupienia umywalki i niezwykle cienkich ściankach. Tak cienkich umywalek nie można kupić ceramiki. Jeśli chodzi o ceramiczne umywalki to warto wiedzieć, że powstają one z odlewu.

Umywalki nablatowe prostokątne
Umywalki nablatowe prostokątne
Fot. Shutterstock

Geometryczne umywalki

Na rynku dostępne są również umywalki nablatowe wykonane z nietypowych materiałów, które zwracają uwagę swoim niespotykanym wyglądem. Niewiele osób jednak decyduje się na takie rozwiązanie. W takiej sytuacji warto postawić na umywalki ceramiczne, które są odporne na zarysowania i łatwe w utrzymaniu czystości. Umywalki ceramiczne dostępne są w różnych kształtach jak i stylach. Można je bez problemu dopasować zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i tradycyjnych. Okrągłe, owalne czy kwadratowe? Proste, stylowe czy może eleganckie? Wybór jest ogromny - to Ty decydujesz, co wybierasz i co chcesz osiągnąć.

Wybierając odpowiedni model warto zwracać nie tylko na materiał, z jakiego zostały wykonane, kształt, ale też na kolor.
Wybierając odpowiedni model warto zwracać nie tylko na materiał, z jakiego zostały wykonane, kształt, ale też na kolor.
Fot. Shutterstock
Umywalki ceramiczne dostępne są w różnych kształtach jak i stylach.
Umywalki ceramiczne dostępne są w różnych kształtach jak i stylach.
Fot. Shutterstock

Kolorystyka umywalek

Umywalki nablatowe dostępne są w różnych kolorach. Wybierając odpowiedni model warto zwracać nie tylko na materiał, z jakiego zostały wykonane, kształt, ale też na kolor. Nowoczesne modele umywalek nablatowych dostępne są w wielu kolorach - nawet czarnych, choć niesłabnącą popularnością cieszą się modele w białej kolorystyce. Biel nigdy nie wychodzi z mody i idealnie pasuje do każdego wnętrza. Dodatkowo, umywalka nablatowe w prostej formie, w bieli idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń - tą jasną uzupełni a ciemną rozjaśni, tworząc kontrastowe zestawienie.

Wybierając odpowiedni model umywalki nablatowej warto wcześniej ustalić ogólną stylistykę wnętrza i zdecydować czy chcemy postawić na jej prostą czy też bardziej wyszukaną wersję. Bogata oferta producentów umywalek z pewnością sprawi, że wybór nie będzie łatwy jednak możliwe będzie znalezienie tej jednej, jedynej właściwej umywalki, pasującej do Państwa wnętrza.

Skomentuj:

Umywalki nablatowe w nowoczesnym stylu