Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zestaw do golenia - nowość z Ćmielowa dla prawdziwych gentlemanów

Jagoda Mówińska

Fabryka Porcelany AS Ćmielów wprowadziła na rynek elegancki zestaw do golenia. Spodoba się wszystkim miłośnikom dobrego designu.

Fabryka Porcelany AS Ćmielów słynie z pięknych przedmiotów wykonywanych z najwyższej jakości porcelany. Marka istnieje od ponad dwustu lat i wciąż się rozwija, łącząc nowoczesne formy z tradycyjną, ręczną produkcją. Najnowszym projektem Ćmielowa jest elegancki zestaw do golenia, dedykowany "prawdziwym gentlemanom".

Designerski zestaw składa się z pędzla do golenia i kubka. Oba elementy są wykonywane z porcelany i ręcznie dekorowane platyną. Włosie w pędzlu pochodzi z sierści borsuka, co gwarantuje, że produkt będzie służył przez wiele lat. Cena kompletu wynosi 700 zł.

Zestaw do golenia, dzięki stylowemu wykończeniu, idealnie nada się na prezent dla mężczyzny. Fabryka oferuje możliwość spersonalizowania produktu - umieszczenia na nim imienia, monogramu, krótkiego zdania, a nawet grafiki. Komplet jest pakowany w dedykowane pudełko wraz z certyfikatem autentyczności.

Marka ma wkrótce wprowadzić na rynek również zestawy dla kobiet - z porcelanowym puzderkiem na puder i pędzlem.

Skomentuj:

Zestaw do golenia - nowość z Ćmielowa dla prawdziwych gentlemanów