Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Złota jedenastka Termo Organiki

sponsorowany

Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń już 11 raz z rzędu zdobył złote godło, czyli najwyższe wyróżnienie w kategorii "Producenci styropianu" w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości. Wyniki badań potwierdzają wyjątkową jakość i renomę produktów Termo Organiki oraz niekwestionowaną pozycję lidera na polskim rynku. Badania do tegorocznej edycji zostały zrealizowane na rekordowej próbie badawczej składającej się z ponad 16 tysięcy respondentów. Kwalifikacja uczestników badań była zgodna ze strukturą ludności Polski podaną przez GUS.

Złota jedenastka Termo Organiki
Złota jedenastka Termo Organiki
Fot. Termo Organika

Niekwestionowany lider branży

Najwięcej, bo niemal 25% badanych osób wskazało Termo Organikę jako markę polecaną w kategorii „Producenci styropianu”. W uzasadnieniach respondentów dominowały stwierdzenia: „ Bardzo dobra jakość styropianu, szybka dostawa”, „Duży wybór i świetna jakość, polecam!”, „Produkty tej marki są wykonane solidnie, można im zaufać i na nich polegać”, „Dobra i trwała jakość materiału”.

Uczestnicy badania odpowiadali również na pytania związane ze znajomością rynku styropianów, dostępnych marek, cen oraz jakości, a także przypisywali skojarzenia dotyczące badanych marek. Badani wskazując Termo Organikę wymieniali m.in. : „Bezpieczeństwo”, ”Innowacja”, „Najwyższa jakość” „Skuteczność” i oczywiście jak zawsze „ Najlepsze ocieplenie”.

Złota jedenastka Termo Organiki
Złota jedenastka Termo Organiki
Fot. Termo Organika

Termo Organika od ponad dekady wyprzedza konkurencję, pozostając numerem jeden w branży ociepleń na bazie styropianu

Kolejny już 11 złoty laur pod rząd dla naszej firmy potwierdza skuteczność i konsekwencje w stawianiu na jakość w Termo Organice. Jest ona wpisana w DNA spółki. W każdym naszym zakładzie prowadzimy surowy reżim kontroli jakości produktów na każdym etapie ich produkcji. W laboratoriach sprawdzamy jakość i parametry każdej wyprodukowanej partii styropianu. To się opłaca, bo Polacy to doceniają, zarówno klienci indywidualni, jak i fachowcy -mówi Krzysztof Krzemień, dyr. ds. technicznych Termo Organiki. - To m.in. dzięki tej jakości nasze styropiany przynoszą znaczne oszczędności energii. Na pewno najlepiej się sprawdzają w naszym firmowym kompletnym systemie ociepleń.

Uznanie, nagrody i pozytywne wyniki kontroli

Złote godło w kategorii "Producenci styropianu" w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości to nie jedyne wyróżnienie, potwierdzające jakość produktów Termo Organiki. Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń rokrocznie zdobywa najwyższe wyróżnienia w prestiżowych badaniach rynku i plebiscytach jakości, takich jak „Budowlana Marka Roku” czy „Laur Konsumenta”. Warto podkreślić, że jakość styropianu Termo Organiki została również potwierdzona kilkunastoma pozytywnymi wynikami kontroli Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego (GUNB) oraz Wojewódzkich Inspektoratów Nadzoru Budowlanego (WINB). To chlubny wyjątek nie tylko w branży producentów styropianu. Wszystkie wyniki badań produktów Termo Organiki są dostępne na stronie internetowej Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego: https://www.gunb.gov.pl/probki (plus zakładki za lata 2016-2021).

    Więcej o:

Skomentuj:

Złota jedenastka Termo Organiki