Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Biurko idealne. Oto 10 propozycji, nie tylko dla uczniów

Artykuł sponsorowany

Odpowiednio dobrane biurko jest kluczowym elementem, wpływającym na naszą efektywność, komfort i przyjemność z wykonywanych zadań. Wybór dopasowanego modelu jest niezwykle istotny, dlatego przedstawiamy 10 biurek do różnych przestrzeni, wyselekcjonowanych przez stylistów marki VOX.

TOP 10 modeli biurek od marki VOX.
TOP 10 modeli biurek od marki VOX.
VOX

1. Biurko Stige

Dobra organizacja w pokoju ucznia jest bardzo ważna. W pomieszczeniu pełnym książek, przyborów szkolnych oraz zabawek zadba biurko Stige. Na umiejscowionych po jego bokach drabinkach można zawiesić kolorowe skrzynki oraz organizery, które ułatwią utrzymanie porządku. W ten sposób cała powierzchnia blatu pozostanie wolna i posłuży aktualnym potrzebom.

 

Biurko Stige.
Biurko Stige.
VOX

2. Young Users Transformers

Young Users Transformers to innowacyjne biurko na kółkach, z mobilnymi kontenerkami, szufladami i półką. Ich rozstaw można zmieniać, co pozwala ustawić mebel w jednej trzech pozycji, w zależności od aktualnych potrzeb. Dzięki kółkom, dziecko z łatwością przesunie mebel po podłodze czy wykładzinie. W ten sposób może samodzielnie zarządzać swoją przestrzenią do nauki. Do biurka Young Users Transformers można dokupić wymienne fronty - kolorowe, wzorzyste, drewniane, które z czasem pozwolą na zmianę wyglądu mebla. Mebel ten można wykorzystać w pokoju rodzeństwa - zapewni wygodne miejsce do nauki dwójce dzieci.

 

3. Biurko Concept

Biurko Concept wyróżnia się oryginalnym wyglądem i trwałością, którą zapewniają solidne materiały - między innymi drewniane nogi. Przestronny blat oferuje dużo miejsca na naukę, a funkcjonalne szuflady pomogą w zachowaniu perfekcyjnego porządku wśród najczęściej używanych przedmiotów. Nie tylko biurko, ale wszystkie meble z kolekcji Concept pomieszczą skarby naszego nastolatka.

Biurko Concept.
Biurko Concept.
VOX

4. Biurko 4 YOU

Ten model sprawdzi się zarówno w pokoju ucznia, jak i w domowym biurze. Sprytne połączenie blatu i przybornika umożliwia wygodną pracę przy równoczesnym zachowaniu porządku. Z lewej strony biurka 4 You znajduje się skrzynka na segregatory z dwoma przegrodami, przykryta wiekiem w kolorze dębu.

Biurko 4 You.
Biurko 4 You.
VOX

5. Biurko Simple

Dobrze mieć wszystkie najważniejsze przedmioty pod ręką. Dlatego biurko Simple posiada wnękę z listwą funkcyjną. W listwie można uporządkować rzeczy trzymane na blacie, takie jak telefon czy długopisy. Z kolei wnęka ukryje kable oraz zasilacze, aby nie przeszkadzały w pracy lub nauce.

 

6. Biurko Creative

Odpowiednio urządzona przestrzeń sprzyja kreatywnym pomysłom i efektywnej pracy. Warto mieć w niej biurko, którego wygląd samodzielnie skonfigurowaliśmy. Wybierając biurko Creative, możemy zdecydować o kolorze korpusu i frontów, a także wybrać rodzaj nóg i uchwytów, a wszystko to w intuicyjnym konfiguratorze dostępnym na stronie marki VOX.

7. Biurko Spot

Oto Spot Young z drewnianym relingiem do zawieszenia dekoracji i organizerów. Posiada blat o regulowanej wysokości, zamykane wnęki i otwór na przełożenie kabli, aby nie plątały się pod ręką i nie przeszkadzały w pracy. Może też z powodzeniem służyć jako miejsce do nauki dla rodzeństwa.

 

Biurko Spot.
Biurko Spot.
VOX

8. Biurko Nature

Biurko Nature wyróżnia kompaktowy rozmiar i uniwersalna stylistyka, dzięki czemu można je wstawić zarówno do sypialni, jak i salonu – gdziekolwiek zapragniemy zorganizować kącik biurowy. Zaokrąglone krawędzie biurka zapewniają komfortowe oparcie dla rąk. Nogi, uchwyty szuflad oraz przednie, poziome krawędzie zostały wykonane z litego drewna dębowego.

Biurko Nature.
Biurko Nature.
VOX

9. Biurko Isla

Biurko z regulacją wysokości to prawdziwy game changer w pracy biurowej. Dzięki możliwości dopasowania poziomu blatu roboczego, możemy wygodnie pracować zarówno na siedząco, jak i stojąco. To pomoże nam efektywnie wykonywać swoje obowiązki, bez obaw o zdrowie kręgosłupa. Studenci czy licealiści na pewno docenią jego walory. Dotykowy interfejs pozwala na zapamiętanie 4 różnych wysokości blatu. Dzięki temu z jednego biurka może korzystać wielu domowników.

Biurko z regulacją wysokości Isla.
Biurko z regulacją wysokości Isla.
VOX

10. Biurko Worknest

Biurko może być wyjątkowe. Worknest z drewnianym parawanem to zestaw, który pomaga stworzyć wyjątkową przestrzeń do pracy, wydzielając ją i dopasowując do indywidualnych upodobań. Dokupując do niego dodatkowe akcesoria, możemy udekorować je wszystkim tym, co nas inspiruje lub tym, co musimy mieć pod ręką w czasie pracy.

Biurko Worknest.
Biurko Worknest.
VOX

Te oraz inne biurka z oferty marki VOX znajdziemy w salonach VOX oraz na stronie vox.pl.

    Więcej o:

Skomentuj:

Biurko idealne. Oto 10 propozycji, nie tylko dla uczniów