Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

NUMER 11/2007

redakcja

NOWOŚCI

Dach w fale, deski z drewna i plastiku, taśma do membran dachowych, czyszczak rynnowy, gotowy tynk mineralny, ozdobne tynki akrylowe, wkład kominkowy Zuzia, fuga na wiele lat, kalkulator termiczny, podłoga z Hiszpanii, oczyszczalnia na małą działkę.

WIZYTY

STAĆ CIĘ NA DOM

Mój wytęskniony »

W cenie mieszkania »

Jak król Kazimierz »

W NOWYM DOMU

Drugie życie domu - Kupili dom w stanie surowym i przysposobili go do własnych potrzeb.

PRZED DECYZJĄ

ARCHITEKTURA

Konsekwencje kształtu dachu »

PROJEKTY

Ładnie i niedrogo - Sekret niskich kosztów budowy i eksploatacji domu tkwi przede wszystkim w prostocie projektu

ILE KOSZTUJE DOM

Instalacje ciepłej i zimnej wody - Poprosiliśmy o pomoc znane firmy, które zaproponowały swoje rozwiązania systemów instalacyjnych.

NA BUDOWIE

ŚCIANY ZEWNĘTRZNE

Potrójnie solidne - W ścianach trójwarstwowych każda z warstw pełni inne funkcje. ale jednocześnie wszystkie razem ściśle ze sobą współpracują.

STYROPIAN

Biały, w kropki i w kolorze - Umiejętnie dobierając rodzaj i odmianę styropianu, można nim zaizolować dom od fundamentów aż po sam dach.

KUCHNIA

Gotowanie na wyspie - Ale we własnej kuchni. Coraz częściej tworzy się w nich właśnie, ułatwiające przygotowywanie potraw, gotowanie, zmywanie albo przechowywanie produktów czy naczyń.

OGRZEWANIE

Gdy nie ma gazu - Co zrobić gdy na działce brak dostępu do sieci gazowej?

KONKURS

PRZEGRODA IZOLACYJNA PRZYSZŁOŚCI

Szukamy polskich Edisonów

Rozmowa z Robertem Kaczorem, dyrektorem handlowym firmy Swisspor Polska, organizatora konkursu, w którym na najlepszych czekają: 25 tysięcy zł głównej nagrody i trzy wyróżnienia po 5 tysięcy zł.

W DOMU

AKCESORIA DACHOWE

Żeby śnieg nie spadał z dachu - Zabezpieczenia przeciwśnieżne na dachu chronią nie tylko przebywających wokół domu ludzi, ale też orynnowanie - przed uszkodzeniem lub zniszczeniem.

KANALIZACJA

Gdy brzydko pachnie - Możemy mieć dwa główne problemy z kanalizacją. Pierwszy - gdy się zatka. Drugi - gdy nieprzyjemne zapachy rozchodzą się z niej po całym domu.

KOTŁY GRZEWCZE

Wisi na ścianie i cicho szumi - Jeśli nasz kocioł ma już kilkanaście lat, to modernizację instalacji grzewczej warto zacząć właśnie od niego.

CHEMIA BUDOWLANA

Naturalnie wosk i olej - Żeby mieć podłogę drewnianą o naturalnym wyglądzie, ciepłą w dotyku i odporną na działanie wody, wystarczy pokryć ją olejem lub woskiem.

WOKÓŁ DOMU

GARAŻ

Przymiarka do bramy - Jest obowiązkowym elementem garażu, który bez niej zamienia się w zwykłą wiatę. Jaką bramę wybrać i co zmierzyć, by móc ją potem właściwie zamontować.

OGRÓD

W starym ogrodzie - Właściciele założyli swój ogród w 1949 roku. Uczyli się na własnych błędach, a ta nauka doprowadziła do świetnych efektów.

NARZĘDZIA

Łopata, motyka, podkaszarka... »

GORĄCA LINIA

Gdy trzeba wyciąć drzewo

Paliwa stałe zamiast oleju

Płytki na elewacji

Gładź gipsowa na ścianach

PARAGRAFY I PIENIĄDZE

TESTAMENT

Zapis woli - Nie wiemy, co nas spotka w życiu i kiedy dobiegnie ono kresu, dobrze więc zawczasu pomyśleć o sporządzeniu testamentu.

NOTARIUSZ RADZI

Nieruchomość kupię »

SALON FIRMOWY ŁADNEGO DOMU

Grzejniki do pokoju i łazienki

DOM DLA CIEBIE

Katalog projektów

Co miesiąc nowe projekty domówPrezentujemy 18 projektów z 7 pracowni architektonicznych.

    Więcej o:

Skomentuj:

NUMER 11/2007