Archiwum numerów

 • Nowy numer magazynu 'Ładny Dom'!

  Nowy numer magazynu "Ładny Dom"!

  Wiosna coraz bliżej, startuje nowy sezon budowlany - zapraszamy więc do lektury najnowszego wydania ŁADNEGO DOMU.

 • grudniowe wydanie, Ładny Dom

  ŁADNY DOM, NUMER 12/2014

  W tym numerze: *Dach gotowy do zimy; *Badania termowizyjne; *Jak dogrzać dom kozą; *Kleje, lakiery, oleje i woski do parkietu; *Grzejniki; *Przestrzeń na relaks w domu. W tym numerze dwa konkursy - do wygrania dalmierze i kurtyny LED!

 • Ładny Dom listopad

  ŁADNY DOM, NUMER 11/2014

  W tym numerze: *Jak mieć więcej miejsca na poddaszu; *Remont schodów; *20 prac ogrodowych przed zimą; *Odkurzacz centralny; *Podgrzewacze do wody; *Ceramika i beton komórkowy. W tym numerze Konkurs - do wygrania biokominki!

 • ładny dom

  Numer specjalny Instalacje w domu

  A w nim 84 strony praktycznych porad!

 • ładny dom

  ŁADNY DOM, NUMER 10/2014

  W tym numerze: *Docieplanie starego domu; *Montaż okien; *Cegły na elewacje; *Pompy ciepła do c.w.u.; *Drzwi wewnętrzne; *Deszczówka; *Cięcie drzew. Z tym wydaniem praktyczny dodatek Instalacje w domu!

 • Wydanie wrześniowe 2014

  ŁADNY DOM, NUMER 09/2014

  W tym numerze: *Blacha płaska na dachu; *Duże przeszklenia; *Mata grzejna; *Ściany działowe; *Farby elewacyjne; *Okna dachowe; Drzwi wejściowe.

 • Okładka miesięcznika Ładny Dom 06/2014

  ŁADNY DOM, NUMER 06/2014

  W tym numerze: *Inteligentny system alarmowy; *Wymiana bramy garażowej; *Kolektory słoneczne; *Baterie umywalkowe; *Budujemy z ceramiki; *Renowacja elewacji; *Okna w domu energooszczędnym. Z czerwcowym wydaniem dodatek specjalny - Dachy! A w nim wszystko o konstrukcji, kryciu i ocieplaniu dachów.

 • dach

  Numer specjalny Dachy strome i płaskie, Ładny Dom 3/2014

  W numerze specjalnym Dachy strome i płaskie wszystko o konstrukcji, kryciu i ocieplaniu dachów.

 • okładka miesięcznika ładny dom

  ŁADNY DOM, NUMER 05/2014

  W tym numerze: *Przebudowa kostki; *Ile kosztuje wykończenie domu; *Wszystko o trawniku; *Kabiny prysznicowe; *Markizy i rolety; *Pompy ciepła; *Bramy wjazdowe. Z numerem majowym ekstra dodatek specjalny Okna i drzwi!

 • numer specjalny ładny dom

  Numer specjalny Okna i drzwi, Ładny Dom 2/2014

  W numerze specjalnym Okna i drzwi 2/2014 praktyczne porady, inspiracje i ciekawe rozwiązania na temat stolarki okiennej i drzwiowej.

 • Okładka miesięcznika Ładny Dom

  ŁADNY DOM, NUMER 04/2014

  W tym numerze: *Najcieplejsze okna; *Markizy; *Beton komórkowy; *Ile kosztuje założenie ogrodu; *Organizacja placu budowy; *Lakiery do parkietu; *Markizy. W kwietniowym wydaniu kupony rabatowe do -50% do wykorzystania w wybranych sklepach budowlanych i z wyposażeniem wnętrz!

 • miesięcznik ładny dom

  Numer specjalny Ogrody, Ładny Dom 1/2014

  W numerze specjalnym Ogrody 1/2014 wszystko o pracach w ogrodzie - od projektu do pielęgnacji.

 • miesięcznik Ładny Dom

  ŁADNY DOM, NUMER 03/2014

  W tym numerze: *Sekrety domu energooszczędnego; *Wszystko o blachodachówce; *Ile kosztuje rozbiórka domu; *Kotły kondensacyjne; *Odkurzacz centralny; *Bramy garażowe; *Więźba prefabrykowana. Z marcowym wydaniem dodatek specjalny Trendy 2014, czyli 26 najlepszych produktów do budowy domu!

 • Okładka miesięcznika Ładny Dom

  ŁADNY DOM, NUMER 02/2014

  W tym numerze: *Ile kosztuje remont domu; *Okna typowe czy na zamówienie; *Łupek na dachy i elewacje; *Wybieramy projekt; *Zimowe awarie; *Akcesoria do kominka; *Oświetlenie kuchni; *Podbitka dachowa.

 • miesięcznik ładny dom

  ŁADNY DOM, NUMER 01/2014

  W tym numerze: *Ile kosztuje budowa domu; *Akcesoria dachowe; *Dom energooszczędny; *Ogrzewanie podłogowe; *Kleje do płytek; *Szukamy idealnej działki; *ABC odśnieżania; *Ogniwa fotowoltaiczne; *Ściany domu - jakie i z czego.

 • Okładka miesięcznika Ładny Dom 12/2013

  ŁADNY DOM, NUMER 12/2013

  W tym numerze: *Zabezpieczamy budowę na zimę; *Automatyka domowa; *Planujemy kominek; *Podgrzewamy rynny; *Ogród zimowy; *Nowoczesne grzejniki; *Garaż; *Świąteczne oświetlenie domu.

 • Okładka miesięcznika Ładny Dom 11/2013

  ŁADNY DOM, NUMER 11/2013

  Jubileuszowy numer miesięcznika Ładny Dom! Piętnaście lat temu ukazało się nasze pierwsze wydanie. W tym numerze przypominamy wybrane przez naszych Czytelników ulubione domy, pokazywane na przestrzeni piętnastu lat. A także: *Różne funkcje okien; *Przydomowa oczyszczalnia ścieków; *Baterie kuchenne i łazienkowe; *Odnawialne źródła energii; *Kozy, czyli wolno stojące piece kominkowe; *Garaż; *Tarasy i balkony.

 • Okładka miesięcznika Ładny Dom 10/2013

  ŁADNY DOM, NUMER 10/2013

  W tym numerze: *Nowoczesne okucia okienne; *Wanny i kabiny prysznicowe; *Podgrzewanie schodów i podjazdów; * Zalety kompostownika; *Schody wewnętrzne; *Wiata garażowa *Miejsce na śmietnik; *Kolektory słoneczne.

 • W prezencie bezpłatny dodatek do październikowego wydania Ładnego Domu - numer specjalny o domowych instalacjach 10/2013

  Numer specjalny Instalacje w domu, Ładny Dom 04/2013

  A w nim m.in. wszystko o instalacji elektrycznej, kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania oraz wentylacji, oświetleniu i nowoczesnych systemach alarmowych.

 • Okładka miesięcznika Ładny Dom 09/2013

  ŁADNY DOM, NUMER 09/2013

  W tym numerze: *Okna do domów energooszczędnych; *Dachy strome; *Wymiana drzwi wewnętrznych; *Umywalki, sedesy i bidety; *Kominki z płaszczem wodnym; *Ocieplenie ścian od środka; *Odkurzacz centralny; *Konserwacja kosiarek i kos.

 • Okładka miesięcznika Ładny Dom 08/2013

  ŁADNY DOM, NUMER 08/2013

  W tym numerze: *Remont bez stresu - przestawianie i wymiana sprzętów łazienkowych; *Dachy strome; *Oczko wodne; *Montaż rynien na gzymsie, *Drzwi wewnętrzne i wejściowe; *Kotły węglowe; *Tarasy z drewna i kompozytów.

 • ładny dom, miesięcznik budowlany, poradnik budowlany

  ŁADNY DOM, NUMER 07/2013

  W tym numerze: *Jak z domu letniskowego zrobić całoroczny; *Pokost lniany - czy to przeżytek; *Usuwanie żelaza i manganu z wody; *Garderoby i szafy wbudowane; *Jak segregować śmieci w domu i na działce; *Malowanie ścian i sufitów; *Stropy żelbetowe.

 • Okładka miesięcznika Ładny Dom 06/2013

  ŁADNY DOM, NUMER 06/2013

  W tym numerze: *Okna elewacyjne i dachowe; *Własna studnia na działce; *Renowacja i wymiana parkietu; *Pokoje dziecięce; *Balkony żelbetowe; *Kosiarki i kosy; *Kotły na pelety; *Płytki na ścianę - jakie wybrać i czym przykleić.

 • W prezencie bezpłatny dodatek do czerwcowego wydania Ładnego Domu - numer specjalny o dachach 06/2013

  Numer specjalny Dachy, Ładny Dom 06/2013

  A w nim wszystko o konstrukcji, kryciu i ocieplaniu dachów

 • Okładka miesięcznika Ładny Dom 05/2013

  ŁADNY DOM, NUMER 5/2013

  W tym numerze: *Budowanie domu na skarpie; *Farby do wnętrz i na fasady; *Wymiana parapetów; * Wanna czy kabina - co jest lepsze; *Bramy wjazdowe; *Oświetlenie LED; *Regeneracja trawnika po zimie; *Jak obniżyć koszty ogrzewania: kominek wodny i kocioł w jednej instalacji.

 • W prezencie bezpłatny dodatek do majowego wydania Ładnego Domu - numer specjalny o oknach i drzwiach 05/2013

  Numer specjalny Okna i Drzwi, Ładny Dom 05/2013

  A w nim wszystko o oknach, drzwiach i bramach garażowych

 • Okładka miesięcznika Ładny Dom 04/2013

  ŁADNY DOM, NUMER 04/2013

  W tym numerze: *Ściany z trzech warstw; * Piwnice - izolacje; *Powietrzna pompa ciepła; Dwa kotły w jednym domu - czy to się opłaca?; *Mały dom na trudne czasy - cykl. część IV; *Salon dobrze zaprojektowany; *Jeden klucz do wszystkich zamków; *Ciepłe podłogi w łazience i kuchni; *Wymiana płytek ceramicznych; *Własna szklarnia; *W prezencie numer specjalny o pracach w ogrodzie.

 • W prezencie bezpłatny dodatek do kwietniowego wydania Ładnego Domu - numer specjalny o pracach w ogrodzie 04/2013

  Numer specjalny Ogród, Ładny Dom 04/2013

  A w nim wszystko o pracach w ogrodzie - od projektu do pielęgnacji, dla początkujących i średniozaawandowanych.

 • Okładka miesięcznika Ładny Dom 03/2013

  ŁADNY DOM, NUMER 03/2013

  W tym numerze: *Kiedy warto docieplać ściany domu; *Łazienki małe i duże; *Wybieramy okna; *Panele laminowane i deski warstwowe; *Baterie termostatyczne; *Gruntowa pompa ciepła; *Jak zmienić decyzję o warunkach zabudowy; *Zabezpieczamy podłogę parteru przed zimnem i wilgocią.

 • Okładka miesięcznika Ładny Dom 02/2013

  ŁADNY DOM, NUMER 02/2013

  W tym numerze: *Ile kosztuje mały dom; *Izolacje fundamentów domów niepodpiwniczonych; *Jak obniżyć koszty ogrzewania; *Wszystko o ścianach jednowarstwowych; *Docieplanie fundamentów, podłogi na gruncie i stropu nad piwnicą; *Projektowanie kuchni małych i dużych.