Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Projekty domów. Nowa większa oferta

Redakcja Pressland

Wybierając projekt domu podejmujesz decyzje na długie lata, najczęściej na całe życie. Podejmując tak ważną decyzję musisz nie tylko dokładnie ją przemyśleć, ale też dopasować do potrzeb Twojej rodziny i możliwości technicznych działki. Musisz również zdecydować, czy wraz z zakupem projektu decydujesz się na dokupienie do niego dodatków. Jakich błędów powinieneś unikać?

Projekty domów. Nowa większa oferta
Projekty domów. Nowa większa oferta
Fot. fotolia

Sprawdź warunki zabudowy

Wybierając gotowy projekt domu musisz koniecznie zapoznać się z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Największym błędem, jaki możesz popełnić jest wybranie projektu bez znajomości zapisów we wspomnianym dokumencie. To w nich znajdują się wszelkie informacje na temat budynku, jaki może zostać wybudowany na działce.

Projekty domów. Nowa większa oferta
Projekty domów. Nowa większa oferta
Fot. Fotolia

Warto sprawdzić czy działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną a także poznać maksymalną wysokość i szerokość przedniej elewacji, kąt nachylenia dachu, odległości od granicy działki. Jeśli planujesz budowę domu na działce będącej pod ochroną konserwatora zabytków, musisz również liczyć się z narzuconą kolorystyką dachu i elewacji. Jak podkreśla Ernest Wójcik, dyrektor marketingu wBudowie.pl budowa to ważny i trudny etap:

Budowa domu to jeden z najważniejszych etapów w życiu. Decyzje podejmowane na tym etapie wato skonsultować ze specjalistami. Wybierając projekt domu możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z adaptacją Twojej nieruchomości i podpowiemy, jakie zmiany możesz wprowadzić – wystarczy, że skontaktujesz się z nami.


CZYTAJ WIĘCEJ...   

ZOBACZ NOWĄ, WIĘKSZĄ OFERTĘ PROJEKTÓW DOMÓW

    Więcej o:

Skomentuj:

Projekty domów. Nowa większa oferta