Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zasłony panelowe - pomysł na aranżację okien i ścian

red.

Zasłony panelowe rzadko można jeszcze spotkać w wystroju polskich wnętrz. Tymczasem dają ogromne możliwości aranżacyjne. Można nimi dekorować okna i ściany.

Zasłony panelowe
Zasłony panelowe
fot. Rafał Lipski


Zasłony panelowe umożliwiają wygodną i łatwą regulację natężenia światła docierającego do wnętrza. Wystarczy przesunąć panel i gotowe. Możne je mocować zarówno na suficie, ścianie, jak i we wnęce okiennej. Zatem łatwo wpasować je do każdej przestrzeni. Panele mogą być wykonane z tkanin o najróżniejszych wzorach i kolor. Dzięki temu pasują do wnętrz w każdym stylu.

Zasłony panelowe to wewnętrzna dekoracja okna lub ściany. Mają one azjatycki rodowód, ale już dawno zadomowiły się także w zachodnich wnętrzach. Zasłonami panelowymi możemy przesłaniać przede wszystkim duże przeszklone powierzchnie, których aranżacja zawsze sprawia kłopot. Stosuje się je jako nowoczesną dekorację okien, która z powodzeniem zastępuje tradycyjne firany i zasłony, a nawet i rolety oraz żaluzje.

Panele zasłonowe można też z powodzeniem wykorzystać, jako formę podziału przestrzeni. Szczególnie w miejscach, gdzie nie chcemy lub nie możemy stawiać ścianek działowych. Do tego panele można przesuwać, dzięki czemu pomieszczenie wciąż się zmienia i nie ma mowy o nudzie.

    Więcej o:

Skomentuj:

Zasłony panelowe - pomysł na aranżację okien i ścian