Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Apartament w Wilanowie

red.

Zaglądamy do prawie 100-metrowego mieszkania na warszawskim Wilanowie. Znajduje się tutaj dużo pięknych dodatków, delikatnych materiałów oraz mebli w stylu vintage.

Mieszkanie zostało zaprojektowane dla młodej rodziny z dzieckiem. Składa się z przestrzeni otwartej z salonem (ma bagatela 50 m kw.!), kuchni i jadalni, dwóch sypialni i dwóch łazienek. Wieczorem można wyjść na taras i podziwiać widoki z ostatniego, 3 piętra, na którym znajduje się apartament.

Choć we wnętrzach dominują proste formy i minimalizm – nie są surowe. Wystrój pełen barw, tekstur i detali pozwolił stworzyć przytulne mieszkanie i wprowadził klimat sprzyjający relaksowi. Tu połyskuje szlachetny mosiądz, tam mieni się plama niebieskiego pluszu, a w tle ciepłe drewno miesza się z chłodem betonowego kominka i elegancją szarego marmuru. Ze współczesnymi meblami „dogadują się” lampy w stylu art deco oraz rustykalny stół i krzesła vintage. Równowaga pomiędzy elementami z różnych materiałów została zapewniona przez galeryjne potraktowanie ścian: mają niemal niedostrzegalny, jasnobłękitny kolor.

Za aranżację mieszkania odpowiedzialny był architekt Piotr Paradowski z Piotr Paradowski Biuro Projektowe.

Skomentuj:

Apartament w Wilanowie