Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Drzwi wewnętrzne białe – dlaczego warto postawić na klasyczną biel?

Artykuł sponsorowany

Niewłaściwie dopasowane drzwi wewnętrzne potrafią zaburzyć wygląd domu i mieszkania. W końcu ich wykończenie i kolor muszą współgrać z charakterem zamieszkiwanych pomieszczeń, a także zachwycać formą. Na szczęście istnieją pewne uniwersalne rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w różnych typach wnętrz. Mowa tutaj o drzwiach wewnętrznych białych – niepowtarzalnej klasyce, idealnie wpisującej się w estetykę loftowych apartamentów, minimalistycznych penthousów oraz rustykalnych domów.

Drzwi wewnętrzne białe – dlaczego warto postawić na klasyczną biel?
Drzwi wewnętrzne białe – dlaczego warto postawić na klasyczną biel?
PORTA

Drzwi pokojowe białe – dlaczego warto je wybrać?

Białe drzwi wewnętrzne to popularny wybór do domu lub mieszkania. Ich klasyczny i prosty wygląd sprawia, że pasują do wielu stylów wnętrzarskich – zarówno do nowoczesnych aranżacji, jak i pełnych przepychu oraz elegancji pomieszczeń glamour. Drzwi wewnętrzne białe z ościeżnicą doskonale prezentują się w salonach, sypialniach czy kuchniach.

Białe drzwi wewnętrzne PORTA BALANCE
Białe drzwi wewnętrzne PORTA BALANCE
PORTA

Białe skrzydła drzwiowe to ponadczasowe i uniwersalne rozwiązanie – sprawiają, że pomieszczenia wydają się wyższe oraz bardziej uporządkowane. Zastosowany kolor dodaje wnętrzom lekkości i optycznie je powiększa. A dzięki temu, że biel jest kolorem neutralnym, można go dowolnie zestawiać z różnymi kolorami ścian, mebli i dodatków. Co tu dużo mówić – białe drzwi to doskonała baza, która pozwala na różne wnętrzarskie eksperymenty.

Wskazówka:

Na jasne drzwi pokojowe powinni zdecydować się np. właściciele postindustrialnych apartamentów, w których drzwi loftowe białe otworzą i dodatkowo rozświetlają wnętrza.

Białe drzwi wewnętrzne – aranżacje

Białe drzwi wewnętrzne stanowią doskonałą bazę dla różnych aranżacji. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na użycie we wnętrzach jasnych skrzydeł drzwiowych marki PORTA DRZWI (https://www.porta.com.pl/produkty/biale).

  • Styl nowoczesny i przeszklony model drzwi wewnętrznych

W nowoczesnych wnętrzach liczy się prostota i umiar – nie ma w nich miejsca na zbędne dodatki. Pomieszczenia muszą być funkcjonalne, ale też przestronne. Nie ma w nich miejsca na przypadki! Dlatego w nowoczesnych aranżacjach warto postawić na skrzydła drzwiowe białe z przeszkleniami.

Drzwi z kolekcji PORTA LUMIA
Drzwi z kolekcji PORTA LUMIA
PORTA

Za przykład mogą posłużyć drzwi PORTA LUMIA model 1 o konstrukcji ramiakowej, w okleinie białej lakierowanej. Doświetlą one wnętrza – nawet mocno zacienione pomieszczenia czy niewielkie kawalerki – a także dodatkowo je otworzą. Ich prosta forma idealnie podkreśli nieskomplikowany design mebli oraz minimalistyczne dodatki.

  • Drzwi w kolorze białym we wnętrzach skandynawskich

Wnętrza utrzymane w stylu skandynawskim są pełne światła i jasnych barw – w tym także bieli. W pomieszczeniach nie może brakować drewnianych dodatków, miękkich tekstyliów i prostych mebli.

Białe drzwi wewnętrzne PORTA OSLO
Białe drzwi wewnętrzne PORTA OSLO
PORTA

Drzwi w kolorze białym stanowią popularny element wnętrz skandynawskich. W końcu doskonale komponują się z funkcjonalnymi i praktycznymi mieszkaniami. By nie zaburzać tej harmonii, w trakcie urządzania własnego kąta warto postawić na drzwi z kolekcji PORTA OSLO, których powierzchnię ozdabiają różne kształty frezów – zarówno pionowe, jak i poziome.

  • Białe skrzydła drzwiowe w pomieszczeniach modern classic

Drzwi wewnętrzne PORTA współgrają z różnymi trendami – także z tymi, które łączą klasyczne podejście do aranżacji wnętrz z nowoczesnym spojrzeniem na sztukę. Styl modern classic, nawiązujący swoim wyglądem do art deco, to synonim umiaru i harmonii. Nie ma w nim miejsca na przypadki – to ponadczasowe połączenie, pełne symetrii i równowagi.

By zastosowany we wnętrzach styl modern classic miał szansę wybrzmieć, podczas aranżacji wnętrz warto zastosować drzwi białe pokojowe. Idealnie sprawdzą się przy tym skrzydła od PORTA DRZWI z kolekcji VILLADORA RETRO. Dostępne są w wersji pełnej i przeszklonej (w wariantach z przeźroczystą i matową szybą). Do wybranego modelu z serii VILLADORA RETRO można domówić dekoracyjną ościeżnicę z modułem retro – klasycznym gzymsem.

Białe drzwi pasują do różnych stylów aranżacyjnych – są uniwersalnym wyborem do każdego wnętrza. Ich neutralny kolor pozwala na łatwe dopasowanie innych elementów wystroju, w tym podłóg, ścian czy mebli. Dlatego też warto rozważyć zamontowanie białych drzwi wewnętrznych podczas remontu, gdyż mogą one całkowicie odmienić atmosferę w domu.

    Więcej o:

Skomentuj:

Drzwi wewnętrzne białe – dlaczego warto postawić na klasyczną biel?