Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Funkcjonalne drzwi NOVA

Artykuł sponsorowany

Drzwi zewnętrzne to wizytówka Twojego domu. Ważne, by prezentowały się wyjątkowo i dobrze korespondowały zarówno z elewacją, jak i wnętrzem budynku. Równie istotne jest, by zapewniały bezpieczeństwo, a także oferowały szereg funkcjonalnych rozwiązań, które ułatwią życie na co dzień.

Funkcjonalne drzwi NOVA
Funkcjonalne drzwi NOVA
WIŚNIOWSKI

Drzwi zewnętrzne NOVA łączą świetne parametry techniczne i szerokie możliwości aranżacyjne. Kolekcja zawiera 43 zdefiniowane wzory z możliwością wykonania w bogatej kolorystyce RAL mat struktura, dekorów oraz oklein drewnopodobnych. Doświetla, naświetla, pochwyty, klamki, aplikacje – masz możliwość wyboru spośród wielu opcji i dopasowania drzwi do swoich oczekiwań.

Spośród licznych wzorów wyróżnia się nowa linia Glass Line Black. To drzwi z aplikacją z czarnego szkła hartowanego.

Niezawodność i wytrzymałość

Specjalne maty dylatacyjne chronią drzwi NOVA przed odkształceniami, zapewniając stabilność konstrukcji oraz ochronę przed hałasem i chłodem. Drzwi są odporne na działanie warunków atmosferycznych – wysoki parametr wodoszczelności pozwala zamontować je nawet w miejscach niezadaszonych, co znacznie poprawia estetykę i funkcjonalność wejścia do domu.

Odporność na otwieranie i zamykanie drzwi wyrażona jest w liczbie 200 000 cykli bezawaryjnego działania. To nawet 200 lat swobodnego użytkowania oraz pięć lat gwarancji producenta.

Poczucie bezpieczeństwa we własnym domu wzmacnia antywłamaniowe wyposażenie drzwi NOVA
Poczucie bezpieczeństwa we własnym domu wzmacnia antywłamaniowe wyposażenie drzwi NOVA
WIŚNIOWSKI

Ochrona domu

Poczucie bezpieczeństwa we własnym domu wzmacnia antywłamaniowe wyposażenie drzwi NOVA. 6 sztuk bolców antywyważeniowych w standardzie i spersonalizowane systemy kontroli dostępu zapewniają ochronę na najwyższym poziomie. Drzwi NOVA mogą zostać wykonane także w klasie antywłamaniowej RC2, opcjonalny pakiet chroni przed niepowołanym dostępem i próbami włamania. To skuteczna bariera dla potencjalnych włamywaczy.

Szczególnie ważna, jeżeli chodzi o drzwi, jest też ochrona termiczna. O jej klasie świadczy współczynnik przenikania ciepła – im niższy, tym mniejsze straty energii. Współczynnik przenikania ciepła dla drzwi NOVA wynosi nawet 0,87 [W/m ² K], co stanowi jeden z lepszych parametrów na rynku. Ma to wyraźne przełożenie na rachunki i domowy budżet. Z powodzeniem rozliczysz je w programie Czyste Powietrze: https://www.wisniowski.eu/czyste-powietrze

Szczególnie ważna, jeżeli chodzi o drzwi, jest też ochrona termiczna.
Szczególnie ważna, jeżeli chodzi o drzwi, jest też ochrona termiczna.
WIŚNIOWSKI

Zapomnij o kluczach

Noszenie przy sobie kluczy do domu, gdy przebywamy w pobliżu, jest uciążliwe. Często przekładamy je z miejsca na miejsce. Innowacyjna funkcja “dzień/noc” w drzwiach NOVA umożliwia otwarcie drzwi zewnętrznych bez użycia klucza. Wszystko za sprawą dwóch przycisków. Jeden z nich, aktywujący funkcję dzienną – znajduje się po wewnętrznej stronie drzwi. Drugi mikrowłącznik służy do otwarcia drzwi od zewnątrz – można go umiejscowić w antabie lub odpowiednio wkomponować w płytę drzwi.

A co, jeśli w ogóle nie chcesz używać kluczy? Inne rodzaje systemów bezkluczowych w drzwiach NOVA to: czytniki linii papilarnych, klawiatura kodowa i karta chip. Każdy z nich ułatwia komfortowe otwieranie i zamykanie, bez konieczności używania klucza.

 

Proste rozwiązania gwarancją zadowolenia
Proste rozwiązania gwarancją zadowolenia
WIŚNIOWSKI

Proste rozwiązania gwarancją zadowolenia

Drzwi NOVA posiadają wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się funkcjonalnym i nowoczesnym wejściem do domu. Gwarantują komfort użytkowania, dokładając cegiełkę do spełnienia marzeń o domu idealnym.

Klik i NOVA wizja domu staje się rzeczywistością: https://www.wisniowski.pl/dla-domu/drzwi

    Więcej o:

Skomentuj:

Funkcjonalne drzwi NOVA