Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

"Szukam modnego ogrodzenia" – krótkie vademecum rozwiązań dla inwestorów

Artykuł sponsorowany

8 kolekcji, dziesiątki wzorów i możliwości wykończenia, panele kratowe, gabiony, MultiBox, furtki z inicjałem lub przestrzenią dla skrzynki na listy – po bogactwie oferty ogrodzeniowej WIŚNIOWSKI klient potrzebuje przewodnika. Zapraszamy w krótką podróż po świecie ogrodzeniowych trendów.

.
.
WIŚNIOWSKI

Ogrodzenia dla ceniących prywatność  

Rosnący trend na pełne wzory ogrodzeń doceniają klienci szanujący swoją prywatność. Konsumenci odnajdujący się w tym nurcie, decydują się zwykle na wzory z kolekcji Modern, Home Inclusive lub Classic w stonowanych kolorach. Dominują ogrodzenia w kolorze antracytowym – RAL 7016 oraz w kolorze czarnym – Modern Black. Garden party w podobnym otoczeniu to gwarancja prywatności.  

Ogrodzenia dla ceniących prywatność
Ogrodzenia dla ceniących prywatność
WIŚNIOWSKI

Styl industrialny 

Wybrane wzory ogrodzeń marki WIŚNIOWSKI doskonale wpasują się w minimalistyczny styl industrialny. Przykładem takiego projektu może być połączenie samonośnej bramy przesuwnej z kolekcji MODERN z surowym panelem VEGA w kolorze czarnym. Industrializm upodobał sobie chłodny minimalizm: beton, cegłę i elementy instalacji nawiązujące do przemysłu. Początki stylu sięgają lat 50-tych ubiegłego wieku, ale industrialne realizacje powróciły dzisiaj do łask współczesnych architektów. 

.
.
WIŚNIOWSKI

Klasyka w nowym świetle 

Dopasowane do budynku ogrodzenie to podstawa wykończenia posesji, które zwraca uwagę i podkreśla najlepsze cechy architektury współczesnej, a także tej... tradycyjnej. Miłośnikom klasyki spodoba się ogrodzenie stalowe z kolekcji LUX. To solidna propozycja klasycystycznych rozwiązań w nowoczesnym wydaniu i wiele możliwości dopasowania z 10-letnią gwarancją antykorozyjną.  

Klasyka w nowym świetle
Klasyka w nowym świetle
WIŚNIOWSKI

Ogrodzeniowy faworyt niemieckiego rynku 

Ciekawostką są rozwiązania ogrodzeniowe, które z pasją wykorzystują nasi zachodni sąsiedzi –ogrodzenia z kolekcji CLASSIC w odcieniach bieli o nieregularnym zakończeniu. Podobne realizacje to częste uzupełnienie wciąż popularnych na niemieckim gruncie rezydencji z mansardowym dachem i dworkowym portalem.  

Ogrodzeniowy faworyt niemieckiego rynku
Ogrodzeniowy faworyt niemieckiego rynku
WIŚNIOWSKI

Gabiony 

Współczesna architektura uwielbia nawiązania do natury. Surową formę gabionów wypełnionych dowolnym, naturalnym materiałem docenili architekci z całego świata. Pierwotnie charakterystyczną konstrukcję wykorzystywano, by zabezpieczać osuwiska i rzeki. Dzisiaj gabiony królują w małej architekturze na wiele możliwych sposobów, nie tylko jako ogrodzenia, ale także: ławki, murki, donice czy parkowe stoliki. Systemy gabionowe, oprócz inspirowanego naturą wzornictwa, charakteryzują wysokie parametry akustyczne, przez co na gabiony nierzadko decydują się inwestorzy sąsiadujący z ruchliwą ulicą.  

Gabiony
Gabiony
WIŚNIOWSKI

Styl eklektyczny 

Klienci coraz częściej łączą w jednej inwestycji różne wzory ogrodzeń, wybierając bogatsze rozwiązania od frontu i ogrodzenie panelowe z pozostałych stron działki. Ale ogrodzeniowy eklektyzm nie jest podyktowany wyłącznie ekonomią – również funkcjonalnością i designem. Na decyzję zakupową wpływa na przykład sposób koszenia trawy w posesji, a także architektoniczne gusta współczesnych inwestorów. 

Personalizacja wejścia do posesji

Odbiorcy produktów WIŚNIOWSKI doceniają możliwość personalizacji produktów ogrodzeniowych. Furtkę z kolekcji LUX można wypełnić inicjałami właścicieli posesji. Furtka to również miejsce, w którym sprytnie instaluje się skrzynkę na listy. Inną ciekawą opcją personalizacji wejścia do posesji jest MultiBox funkcjonalny słup ogrodzeniowy z miejscem na paczki kurierskie, wlotem na listy i wideodomofonem.    

Estetyczne wzornictwo i nowoczesna technologia, które składają się na najlepszą oprawę posesji to ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI w szerokiej gamie wzorów i kolorów dopasowanych do pozostałych produktów z oferty: bram, okien i drzwi z możliwością pełnej personalizacji. 

.
.
WIŚNIOWSKI
    Więcej o:

Skomentuj:

"Szukam modnego ogrodzenia" – krótkie vademecum rozwiązań dla inwestorów