Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Poznaj 4 sposoby na personalizację ogrodzenia z marką WIŚNIOWSKI

Artykuł sponsorowany

Każdy z nas ma inne potrzeby i oczekiwania, jeżeli chodzi o wymarzony dom. Systemy ogrodzeniowe WIŚNIOWSKI pomogą wyznaczyć granice Twojej posesji w unikalny sposób, gwarantując jednocześnie funkcjonalność, bezpieczeństwo i trwałość.

Poznaj 4 sposoby na personalizację ogrodzenia z marką WIŚNIOWSKI
Poznaj 4 sposoby na personalizację ogrodzenia z marką WIŚNIOWSKI
WIŚNIOWSKI

Możesz wybierać spośród ośmiu kolekcji wzorniczych i osiemdziesięciu zróżnicowanych wzorów. Wszystkie elementy stanowią część systemu – w zależności od upodobań i potrzeb można je w dowolny sposób komponować.  To szczególnie ważne w przypadku nietypowego uksztaltowania terenu, ale także osobistych potrzeb właścicieli. W skład systemu wchodzą bramy dwuskrzydłowe i przesuwne, segmenty i słupy. 

Jeśli standardowe rozwiązania to dla Ciebie za mało, możesz skorzystać z możliwości indywidualnych rozwiązań, jakie oferuje marka WIŚNIOWSKI. 

4 sposoby na personalizację ogrodzenia z marką WIŚNIOWSKI
4 sposoby na personalizację ogrodzenia z marką WIŚNIOWSKI
WIŚNIOWSKI

1. Personalizacja lameli

Jeżeli cenisz sobie prywatność, a prostota i nowoczesny styl definiują Twoje podejście do budowy domu, ta kolekcja jest dla Ciebie. Wypełnienia w systemie HOME INCLUSIVE zostały wykonane z kształtowników zamkniętych oraz blach pełnych w zależności od wzoru. Pozwala to na uzyskanie prywatności i ograniczenie ciekawskich spojrzeń na to, co dzieje się w środku posesji.  

Proste rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom minimalizmu. Dopasowane do siebie elementy tworzą harmonijną całość, doskonale wkomponowując się w otoczenie. Jeśli jednak chcesz, aby Twoje ogrodzenie wyróżniało się w subtelny sposób, skorzystaj z możliwości personalizacji lameli – w bramie, furtce lub segmencie. Masz do wyboru jedną z trzech opcji: DEKOR, KOLOR lub PERFO. 

DEKOR to technika malowania w jednym z naturalnych kolorów. Złoty dąb, Orzech, Mahoń, Winchester, Wenge, Anteak, Calvados, Heban, Tytan, Dąb Pinia, Beton, które doskonale podkreślą spójność z przyrodą.

KOLOR pozwoli na osiągnięcie ciekawego efektu poprzez wprowadzenie kontrastowego koloru. Istnieje możliwość wymalowania na dowolny kolor z palety kolorów standardowych, niestandardowych, specjalnych i Home Inclusive™. 

PERFO nada ogrodzeniu lekkości. 

Personalizowane lamele DEKOR i KOLOR dostępne są we wzorach AW.10.228, AW.10.229, AW.10.230, a PERFO we wzorze AW.10.229. 

 

Lamele DECOR dąb pinia
Lamele DECOR dąb pinia
WIŚNIOWSKI

2.  Inicjały właściciela posesji w bramie, furtce lub segmencie 

Kolekcja ogrodzeń LUX to doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy chcemy wyeksponować piękny ogród. Świetnie sprawdzi się także na dużych przestrzeniach. Stalowe pręty o przekroju 14x14 mm, z których zostały wykonane wypełnienia, nadają konstrukcji wyjątkowej lekkości. W zależności od własnych upodobań górna krawędź ogrodzenia może być zakończona łukiem wypukłym, wklęsłym lub prosto. 

Indywidualny charakter posesji podkreśli umieszczenie inicjałów w bramie, furtce lub segmencie. Taką możliwość dają wzory AW.10.56, AW.10.57 i AW.10.59. To stylowe rozwiązanie, którym w wyjątkowy sposób spersonalizujesz ogrodzenie Twojej posesji. 

Inicjały właściciela posesji w bramie, furtce lub segmencie
Inicjały właściciela posesji w bramie, furtce lub segmencie
WIŚNIOWSKI

3. Ogrodzenie pod indywidualne wypełnienie  

Gdy w Twojej głowie narodził się projekt ogrodzenia dopasowanego doskonale do Ciebie i Twoich potrzeb, wykorzystaj konstrukcje WIŚNIOWSKI przeznaczone do indywidualnego wypełnienia. Zyskujesz gwarancję trwałości i bezpieczeństwa przy możliwości realizacji własnego pomysłu. 

Dla Twoich potrzeb dostępne są trzy rodzaje konstrukcji: przeznaczone do montażu wypełnienia pionowego, poziomego lub w układzie skośnym. Daje to niemal nieograniczone możliwości dla Twojej kreatywności. 

Ogrodzenie pod indywidualne wypełnienie
Ogrodzenie pod indywidualne wypełnienie
WIŚNIOWSKI

4. MultiBox z miejscem na paczki i numerem domu

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to nie tylko trwałość i bezpieczeństwo, ale także komfort użytkowania. Wybierz słup wielofunkcyjny MultiBox i ciesz się z Twojego prywatnego automatu na paczki. MultiBox to unikalny funkcjonalny słup ogrodzeniowy zintegrowany ze skrzynką pocztową, wideo domofonem oraz włącznikiem kodowym, który możesz wyposażyć w stylową plakietkę z numerem domu. Dostosuj go do swoich indywidualnych wymagań i spraw, by Twoje życie było prostsze. 

MultiBox z miejscem na paczki i numerem domu
MultiBox z miejscem na paczki i numerem domu
WIŚNIOWSKI
    Więcej o:

Skomentuj:

Poznaj 4 sposoby na personalizację ogrodzenia z marką WIŚNIOWSKI