Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kosz na liście i nie tylko

Pressland, KJ

Kosz na liście to prawdziwy skarb w ogrodzie, ale nie tylko. Wielofunkcyjny kosz Ergo Pop-up znajdzie zastosowanie w bardzo różnych sytuacjach również domowych. Wystarczy tylko zdefiniować swoje potrzeby i użyć wyobraźni. Czym wyróżnia się ten produkt?

Kosz na liście
Kosz na liście
Fot. Fiskars

Kosz na liście zalety:

  • Oszczędność miejsca – można go złożyć do wysokości 3 cm.
  • Wszechstronne zastosowanie w domu i ogrodzie.
  • Komfort użytkowania – dzięki specjalnym zaczepom umożliwiającym szybkie złożenie.
  • Wysokiej jakości materiał odporny na rozdarcie i pleśń.
  • Łatwość czyszczenia i przechowywania.
  • Dostępny w trzech rozmiarach (73 I, 175 I oraz 219 I).

Wszechstronny kosz na liście

Ten kosz  to idealny produkt do zbierania mokrych odpadów ogrodowych, jak np. wilgotne liście, chwasty, ścięta trawa czy śmieci. Co ważne, materiał, z którego został wykonany, jest odporny na wilgoć, pleśń czy rozdarcia. Po zakończeniu pracy kosz można szybko złożyć dzięki specjalnym zaczepom. Przyda się do porządków nie tylko w ogrodzie, lecz także w domu czy garażu. Można w nim bezpiecznie przechowywać i przenosić różne produkty - od ubrań, po zabawki dziecięce, czy też przewozić zakupy w samochodzie. To niezbędnik w każdym domu.

Jak sprzątnąć liście w ogrodzie. Skuteczne sposoby

Kosz na liście
Kosz na liście
Fot. Fiskars

Kosz na narzędzia ogrodowe

Gdy uporamy się już z porządkami w ogrodzie, koniecznie trzeba pomyśleć o naszym garażu i wygodnym przechowaniu narzędzi ogrodowych. Jeśli nie chcemy dokupywać kolejnych półek czy szafek, można do tego celu wykorzystać kosz . Materiał, z którego został wykonany, jest bardzo wytrzymały i odporny na rozdarcia. W koszu bez problemu zmieszczą się drobne narzędzia i akcesoria do ich czyszczenia.

Jesienne porządki w ogrodzie - przydatne urządzenia

Kosz do samochodu

Wybierając się na zakupy samochodem, mamy potem często problem z bezpiecznym ułożeniem ich w bagażniku. Jak to zrobić, aby obok siatki z zakupami spożywczymi i ubraniami zmieściły się jeszcze swobodnie kwiatki do dekoracji pokoju? To wyzwanie, w którym pomoże nam składany kosz. Wystarczy włożyć część zakupów do małego kosza i nie martwić się, że ulegną uszkodzeniu podczas transportu do domu. Sprawdzi się w tym szczególnie kosz w wersji S (73 I). Jego wysokość po rozłożeniu to 460 mm.

Kosz na zabawki

Pokój dziecka to świat pełen zabawek, które niekiedy są dosłownie wszędzie. Nierzadko prawdziwym wyzwaniem stają się dla rodziców klocki, samochodziki, kolekcja książek albo gazetek z naklejkami. Przychodzi czas na porządki i szukamy pomysłu, jak i gdzie je wszystkie przechować. W tej sytuacji z pomocą przyjdzie kosz Ergo Pop-up! to doskonałe rozwiązanie na przechowywanie różnych zabawek, szczególnie gdy brakuje miejsca na dodatkowe szafki.

Kosz na liście cena

Orientacyjna cena detaliczna to ok 60 zł

Jesienne porządki na trawniku

    Więcej o:

Skomentuj:

Kosz na liście i nie tylko