Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Niezwykłe dodatki, które zaczarują Twoje wnętrza na święta

Artykuł sponsorowany

Wprowadzenie świątecznego klimatu do wnętrz nie musi oznaczać rewolucji ani dużych kosztów. Kluczem są odpowiednio dobrane dodatki, które odmienią każde pomieszczenie, niezależnie od jego wielkości czy stylu. Subtelne świece, ciepłe pledy czy elegancka zastawa to tylko kilka przykładów, jak można stworzyć magiczną atmosferę w domu.

Witryna Creative.
Witryna Creative.
VOX

W centrum wydarzeń

Drobne dekoracje stanowią istotny element świątecznej atmosfery, a regał z witryną może być doskonałym miejscem do ich eksponowania. Na półkach można umieścić eleganckie naczynia, świeczniki czy wspólne fotografie. Dzięki witrynie, będą one widoczne dla nas i odwiedzających nas gości, ale także chronione przed kurzem i uszkodzeniami. To pozwoli zachować ich piękno na dłużej.

 

Witryna Creative.
Witryna Creative.
VOX

W tworzeniu świątecznej atmosfery bardzo ważną rolę odgrywa zastawa. Talerze, sztućce oraz uzupełniające nakrycie serwetki w stonowanym, brązowym kolorze znacząco wpłyną na klimat wnętrza, dodając mu elegancji i spokoju. Brąz doskonale komponuje się z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno czy rattan, zatem warto uzupełnić aranżację o dodatkowe elementy: ozdobne tace czy osłonki na doniczki. Całość stworzy przytulną przestrzeń, w której wspólne świętowanie z naszymi bliskimi będzie jeszcze przyjemniejsze.

Wnętrza pełna przytulności i ciepła

Jeśli chcemy stworzyć w naszych wnętrzach przytulny i ciepły klimat, umieśćmy w nich dużo świec. W kuchni, pokoju dziennym czy sypialni rozświetlą pomieszczenie delikatnym światłem, tworząc romantyczną i relaksującą atmosferę do oglądania ulubionych świątecznych filmów, pakowania prezentów czy długich rozmów przy gorącej herbacie.

Świece zapachowe Lento i Vivo.
Świece zapachowe Lento i Vivo.
VOX

Komfort i przytulność dodatkowo zapewnią miękkie tekstylia, takie jak pledy i poduszki. Wybierając materiały o ciepłych kolorach i wzorach nawiązujących do świąt, można stworzyć harmonijny wystrój, zachęcający do spędzania czasu w gronie bliskich i celebracji świąt w wyjątkowy sposób. To proste, ale skuteczne rozwiązania, które sprawią, że każde pomieszczenie stanie się miejscem pełnym ciepła i magii świąt. A przyjemny w dotyku, wełniany pled to także idealny pomysł na prezent dla osoby, o którą chcemy wyjątkowo zadbać.

Pled Nowa Zelandia.
Pled Nowa Zelandia.
VOX

Święta w całym domu

Aby w pełni cieszyć się magicznym czasem Bożego Narodzenia, nie zapominajmy o dodatkach również w sypialni. Zapachowe świece stworzą magiczną atmosferę, która sprawi, że każdy dzień rozpocznie się pełen świątecznej magii. A miękkie poduszki i pledy w subtelnych kolorach zapewnią komfort i przytulność podczas chłodniejszych nocy.

Szafka nocna OMM.
Szafka nocna OMM.
VOX

Elegancka zastawa, regał z witryną czy subtelne dodatki do sypialni pozwalają na stworzenie wnętrz pełnych ciepła i przytulności. A świąteczne inspiracje znajdziemy na vox.pl oraz w salonach VOX.

    Więcej o:

Skomentuj:

Niezwykłe dodatki, które zaczarują Twoje wnętrza na święta