Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Polski projekt: lampy TOTEM

red.

TOTEM, czyli oryginalne lampy od HOP Design

HOP to polska jakość wykonania i polski design. Produkty łączą w sobie siłę nowoczesnego projektowania i precyzyjne wykonanie najczęściej ręczne, przez polskich rzemieślników. 
Pierwsze projekty HOP to lampy TOTEM wykonane z drewna toczonego.

Lampy z linii TOTEM umożliwiają klientowi własne komponowanie lamp. Przygotowaliśmy zestaw elementów, które nawlekane na kabel w oplocie tworzą lampę według indywidualnej wizji klienta. Efekt końcowy kojarzy nam się z totemem i stąd nazwa.

- wyjaśnia Kinga Chmielarz.

To efekt poszukiwań polskich tradycji projektowania i fascynacji aktywnością z początku XX wieku, kiedy na styku działalności artystów i rzemieślników powstawały niepowtarzalne produkty w ramach Krakowskich Warsztatów.

Stawiamy na polską jakość, polską solidną produkcję i polski design. Dla nas mają one najlepsze skojarzenia. Chcemy polską markę promować za granicą. Cechuje nas patriotyzm lokalny, chętnie sięgamy po usługi zanikających zawodów takich jak toczenie drewna, wyoblanie metalu, kamieniarstwo

- o filozofii marki mówi Konrad Hulak.

Twórcami marki są Konrad Hulak i Kinga Chmielarz. Za projektowanie produktów odpowiedzialna jest Kinga Chmielarz, absolwentka Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie.

Skomentuj:

Polski projekt: lampy TOTEM