Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Prestiżową nagrodę 2022 European Property Awards otrzymał Olivia Garden, jedyny w Polsce ogród egzotyczny, który znajduje się w Business Centre

MP

Nagrodzeni zostali wspólnie: pracownia Malinowski Design Urban & Landscape, która jest autorem projektu oraz Olivia Centre – inwestor i operator ogrodu.

Olivia Garden
Olivia Garden
Fot. pracownia Malinowski Design Urban & Landscape

Konkurs jest otwarty dla wszystkich projektów europejskich. Istnieje od 1993 roku. Co roku tysiące inwestorów z całego świata składa wnioski. Zwycięzców wybiera jury złożone z jurorów. Jury złożone z architektów, dziennikarzy i specjalistów z branży nieruchomości wybiera zwycięskie projekty. Eksperci rynkowi, dziennikarze i doradcy inwestycyjni. Dostępne są cztery kategorie dla projektów w którym nagradzane są osiągnięcia liderów branży.

  • inwestycja, 
  • architektura,
  • projekt wnętrz oraz
  • rynek nieruchomości,

Osiągnięcia liderów branży

Olivia Garden to przemyślanie zaprojektowana przestrzeń. Na powierzchni blisko 800 m2 znajdują się rośliny tropikalne.
W kolekcji tej reprezentowanych jest ponad 150 gatunków roślin  z tak egzotycznych krajów jak Indonezja, Australia, Nowa Gwinea, Madagaskar, Malezja, Borneo, Kostaryka, Wenezuela, czy tropikalne lasy Amazonii. Jest tu wiele roślin, które osiągają 2-3 metry wysokości. Ogród posiada ponad 30 dużych drzew, a najwyższe sięgają nawet 11 metrów nad ziemią. 

Ogród Olivia powstał dzięki innowacyjnemu myśleniu o naturze i miejscu pracy. Pozytywny wpływ przebywania w pobliżu natury na zdrowie i samopoczucie jest widoczny w obszarach, w których można pozytywnie wpłynąć na wydajność pracy.

Efektywność w pracy

Projekt ten został opracowany w odpowiedzi na wymagania mieszkańców centrum biznesowego i z myślą o mieszkańcach. Mieszkańcy Trójmiasta traktują go jako dodatkową atrakcję i propozycję. Do spędzenia swojego czasu Olivia Garden podzielona jest na cztery strefy. Aby zapewnić przestrzeń dla różnych aktywności. Cień wkomponowany w antresolę czarnej oliwki Bucida Buceras Bar z_is w stylu Tiki serwuje świeże koktajle i lekkie przekąski w z_is. kuchnia orientalna.  Ogród doskonale sprawdza się jako przestrzeń do organizacji spotkań towarzyskich i biznesowych, samodzielnej pracy i odpoczynku oraz organizacji wykładów, warsztatów czy koncertów, gdyż znajduje się w nim amfiteatr, schowane wśród gęstej roślinności stoliki oraz komfortowe miejsca relaksu.

Jestem zadowolony z pracy, którą wspólnie wykonaliśmy "Cieszy się tak dużym zainteresowaniem, tym razem ze strony jury European Property Awards" - mówi Dariusz Malczewski.
"Property Awards_" - mówi Dariusz Malinowski, Malinowski Design Urban & Landscape & Landscape. To również pokazuje, że te rozwiązania są tym, czego oczekują użytkownicy.
Nasz ogród to wyjątkowa "dżungla", którą odwiedziło wielu gości. Goście, którzy już wcześniej odwiedzili nasz ogród, wiedzą, że jest to "dżungla", w której ludzie czują się jak w domu, a rośliny kwitną. Komfort i rośliny kwitną. To naprawdę żywe miejsce.
Organizmy, w których rośliny zostały wyhodowane. W miarę jak kontynuujemy uprawę roślin w naszym ogrodzie, jest to widoczne zarówno w sensie dosłownym, jak i metaforycznym. Z naszych ogrodowych drzew zbieramy teraz kolejne owoce papai, kakao i granatu. Albo kakao. Są one czymś więcej niż dekoracją. Kiedy są gotowe do dojrzewania trafiają do baru lub kuchni Tiki.
Można z nich zrobić egzotyczne koktajle. Dziękujemy.
Każdy, kto wziął udział w projekcie, zrobił to z pasji do pracy i z miłości do otaczających go ludzi.
determinacja.

Celem Olivia Garden jest danie Ci nowego sposobu spędzania czasu. Możesz pracować lub odpoczywać z naturą niezależnie od pory roku i warunków pogodowych. Sezon i warunki pogodowe. Objętość przeszklenia została przygotowany z wyraźnym spadzistym dachem, aby nawiązać do Architektura szczytowego zakończenia w budynku Olivia Star, w którym znajduje się
Jest również zlokalizowany w sąsiedztwie zabytkowego bloku Olivia Hall. budynki. Za projekt wnętrz odpowiedzialna jest pracownia Malinowski. Za realizację odpowiadała pracownia Design Urban & Landscape. Pracownia Design Anatomy. Ostateczna koncepcja powstawała przez wiele lat. Trwało to wiele miesięcy, a w jej skład wchodzili nie tylko botanicy i architekci, ale także architekt.
Konsultacje z zespołem interdyscyplinarnym, składającym się ze specjalistów z różnych dziedzin Mieszkańcy Olivia Centre.

Po miesiącach pracy Olivia Garden jest już prawdziwym projektem Olivia Garden po miesiącach funkcjonowania jest już dojrzałym projektem. Rośliny są już w pełni zaaklimatyzowane i dobrze się czują w nowym otoczeniu. Rośliny są już w pełni zaaklimatyzowane i bujnie rosną, sprawiając niepowtarzalne wrażenie. Wszyscy goście, którzy mają możliwość skosztowania słodkiej i soczystej
Papai -mówi Bogusław Wieczorek (pełnomocnik Olivia Centre). _Bardzo Ważne jest to, że mieszkańcy doceniają tę przestrzeń.
Mogą z niej korzystać na co dzień, aby zapewnić sobie wytchnienie. Relaks, ale także miejsce pobudzające kreatywność i koncentrację. Pobudza kreatywność. To naprawdę wyjątkowy projekt. Docenia go wielu mieszkańców Trójmiasta i turystów. To jest
Dla nas szczególnie ważne jest, aby każdy czuł się w Olivii jak u siebie. Jak u siebie w domu. Stworzyliśmy funkcje, które pozwolą poczuć się w domu jak u siebie. Skierowane do szerokiego grona odbiorców i przyciągające gości Przez cały dzień, siedem dni w tygodniu. Szczególną popularnością cieszy się taras widokowy znajduje się na 32p. Olivia Star Renomowane restauracje od 33p Centrum konferencyjno-imprezowe z 34 piętra. Te przestrzenie były już dostępne. Wyróżniony w konkursie European Property Awards 2020 Wcześniej przyznano tytuł "Marszałka Województwa Pomorskiego" Wydarzenie Roku

    Więcej o:

Skomentuj:

Prestiżową nagrodę 2022 European Property Awards otrzymał Olivia Garden, jedyny w Polsce ogród egzotyczny, który znajduje się w Business Centre