Skrzynia ogrodowa - jak ją wykorzystać w ogrodzie?

Pressland, KJ

Skrzynia ogrodowa pomoże nam zabezpieczyć przed zniszczeniem, zabrudzeniem czy wilgocią zebrane podczas lata akcesoria ogrodowe. Dostępne na rynku skrzynie to nie tylko funkcjonalny pojemnik, ale także mebel idealnie wpasowujący się w architekturę ogrodową.

Skrzynia ogrodowa
Skrzynia ogrodowa CIRCA WOOD STORAGE BOX
Fot.Keter

Skrzynia ogrodowa

Są najlepszym rozwiązaniem, który zapewni harmonię i porządek w przydomowym ogrodzie, na działce rekreacyjnej, tarasie czy balkonie. Doskonale sprawdzają się zarówno kiedy dysponuje się niewielką przestrzenią, jak i wtedy, kiedy użytkownik chce mieć wszystkie niezbędne rzeczy pod ręką.

Meble ogrodowe - schowki ogrodowe i balkonowe - ławy, kanapy, skrzynie

Skrzynia ogrodowa -zastosowanie

Dostępne na rynku skrzynie ogrodowe mogą pełnić bardzo wiele funkcji. Można w nich schować wszystkie niezbędne akcesoria ogrodowe takie jak wiaderka, doniczki, ale także cebulki kwiatów, rękawice czy zabawki dziecięce. Poza funkcją schowka, niektóre modele skrzyń mogą także pełnić funkcję siedziska czy stolika kawowego. To, w jaki sposób zostanie wykorzystana skrzynia, w głównej mierze zależy od potrzeb domowników czy powierzchni którą się dysponuje.

Zima w schowku - przechowywanie mebli i narzędzi

Skrzynia z funkcją stolika

Skrzynia pełni funkcję schowka na różnego typu akcesoria, dlatego powinna być na tyle duża, aby pomieścić wszytko, co potrzebujemy w nie ukryć. Jeśli mają się w niej znaleźć poduszki, koce czy małe rzeczy, nie musi być ona wielkich rozmiarów. Do takich zastosowań świetnie sprawdzi się okrągła skrzynia Circa Wood marki Keter. Największym jej atutem jest wyjątkowa forma, która łączy trzy kluczowe funkcje: pojemnego schowka, siedziska i stolika. Wzmocnione, płaskie wieczko skrzyni pozwala na ustawienie filiżanki czy kubka, a szczelna konstrukcja idealnie zabezpieczy przechowywane w niej rzeczy przed kurzem czy wilgocią.

Skrzynia ogrodowa z siedziskiem

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest także zakup ławki ogrodowej, która poza funkcją siedziska z oparciem pełni także rolę schowka. Zakup takiej skrzyni będzie idealny dla osób, uwielbiających wykonywać drobne prace ogrodowe. Umieszczony w ławce schowek zmieści podstawowe narzędzia ogrodnicze czy np. koce, dzięki czemu będą one pod ręką kiedy zrobi się chłodniej. Producenci oferują szeroką gamę takich produktów w różnych kolorach i designie, które idealnie wpasowują się w inne elementy architektury ogrodowej.

Podwyższone grządki [Zrób to sam]

 

Skrzynia ogrodowa
Skrzynia ogrodowa ROCKWOOD STORAGE BOX
Fot. Keter

Skrzynia ogrodowa Keter –pojemna szafa na akcesoria letnie

Kiedy sezon letni dobiega końca, największym problemem staje się przechowanie niezbędnych narzędzi, akcesoriów basenowych, sprzętów do grillowania czy sprzętu sportowego, z którego korzysta się podczas ciepłych słonecznych dni.  Wszystkie zgromadzone rzeczy najlepiej przechować w pojemnej skrzyni ogrodowej. Idealnym rozwiązaniem będzie zakup skrzyni ogrodowej Rockwood Storage Box. Jej pojemność to aż 570litrów, dzięki czemu pomieści ona wszystkie niezbędne akcesoria ogrodowe. Świetnie także nada się do przechowywania poduch, koców czy dmuchanego basenu i zabawek. Z jednej strony jest szczelna i nie pozwoli zawartości zawilgotnieć, z drugiej, posiada wydajny system wentylacyjny, zapewniający stały dopływ powietrza. Dodatkowo można ją zamknąć na kłódkę. Wieko posiada specjalny mechanizm wspomagający otwieranie, a po bokach skrzyni znajdują się wygodne uchwyty ułatwiające przenoszenie.

Pamiętaj! Skrzynia ogrodowa to mebel, który ma pomóc w przechowywaniu niezbędnych akcesoriów i musi być odporny na wilgoć i inne warunki atmosferyczne!!

 

Skomentuj:

Skrzynia ogrodowa - jak ją wykorzystać w ogrodzie?