Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie pełne kolorowych akcentów

Redakcja

Lubimy nowoczesne, świeże, pełne przemyślanych rozwiązań wnętrza. Właśnie takie jest mieszkanie w Moskwie, zaprojektowane przez rosyjskie studio Int2 Architecture dla pary młodych ludzi starających się o dziecko.

mieszkanie, mieszkanie w Moskwie, ciekawe wnętrza, nowoczesne wnętrza, inspirujące wnętrza
Salon z otwartą kuchnią.
wiz. int2architecture.ru

Mieszkanie, o powierzchni 73 m kw., znajduje się w nowoczesnym, moskiewskim apartamentowcu. Zaaranżowano salon z otwartą kuchnią, sypialnię oraz pokój dziecięcy. Jest duża łazienka z wanną i prysznicem, oraz dodatkowa toaleta dla gości.

Głównym założeniem architektów był wyraźny podział na strefy. Jest tu część wypoczynkowa z miękką kanapą i telewizorem, kącik do pracy, duży stół przy którym rodzina może wygodnie zjeść, duża biblioteka pełna książek oraz miejsce stworzone specjalnie do ich czytania. Ustawiono tu fotel Egg zaprojektowany przez Arne Jacobsena w 1958 roku, lampkę i niewielki stolik.

Bazą mieszkania jest biel, przełamana odpowiednio dobranymi dodatkami w mocnych barwach. Granat, turkus i fuksja to lubione kolory właścicieli! Pojawiają się one niemal w każdym pomieszczeniu. Najspokojniejszy jest pokój, który rodzina przygotowała dla przyszłego potomka. Na ścianach pojawiły się naklejki w pastelowych kolorach, które spodobają się zarówno chłopcu jak i dziewczynce.

Warto zwrócić uwagę na kilka ciekawych rozwiązań. Nad stołem w części jadalnianej i nad wezgłowiem łóżka, powieszono kilka luster. Takie rozwiązanie optycznie powiększa wnętrze! Przypatrzcie się też parapetowi w kuchni. Architekci postanowili go przedłużyć, tworząc wygodny blat przy którym można napić się kawy.

Chociaż na razie są to tylko wizualizacje, wykonane są na naprawdę dobrym poziomie.

    Więcej o:

Skomentuj:

Mieszkanie pełne kolorowych akcentów