Polski design: doniczki dobrze zaprojektowane [WYBÓR REDAKCJI]

Red.

Dobrze zaprojektowane doniczki mogą być prawdziwą dekoracją domu. Wybraliśmy 12 najciekawszych doniczek od polskich projektantów. Czas na dobry polski design!

doniczka, polski projekt, polski design
Urocza szkliwiona ceramiczna doniczka od FOR.REST. Grafika jest ręcznie malowana według autorskiego projektu. Kupisz ją na lumanndesign.com za 50 zł.
Fot. lumanndesign.com

Uwielbiamy pokazywać Wam dobrze zaprojektowane przedmioty od polskich twórców. Cieszymy się, że coraz więcej osób docenia polski design i wybiera meble, akcesoria czy dodatki stworzone przez rodzimych projektantów. Dzisiaj wzięliśmy na warsztat... doniczki!

Doniczki ceramiczne

Warto zwrócić uwagę na ceramiczne, szkliwione doniczki marki FOR.REST (więcej przeczytasz tu>>). Proste formy i minimalistyczne, ręcznie malowane autorskie wzory spodobają się zwłaszcza fanom minimalizmu.

Doniczki w nietypowych kształtach

Doniczka może być też ozdobą samą w sobie. W naszym zestawieniu znalazło się kilka doniczek w nietypowych kształtach. Najmłodszym przypadną do gustu ceramiczne, ręcznie wykonane doniczki Azorki od Lamabo. Marka MIUUS oferuje doniczki, które mogą być jednocześnie... barowymi kubkami.

Nie tylko doniczka

Green Lamp - lampa, będąca jednocześnie doniczką, to nasz ulubiony projekt młodej, polskiej marki SIESTA. Razem ze zmieniającym się kształtem rośliny zmienia się nie tylko wygląd lampy-doniczki, ale i niesamowita gra światła i cieni przez nią rzucanych (więcej przeczytasz tu>>).

Wybraliśmy 12 najciekawszych doniczek od polskich twórców. Czas na dobry, polski design!

ZOBACZCIE DONICZKI>>

 

 

Skomentuj:

Polski design: doniczki dobrze zaprojektowane [WYBÓR REDAKCJI]