Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

W sklepach już święta. Jakie dekoracje i ozdoby do wnętrz najlepiej kupić?

red.

Z roku na rok w sklepach coraz wcześniej pojawiają się świąteczne dekoracje. W tym roku już wypełniają sklepowe półki. Z zalewu bożonarodzeniowych nowości wyłowiliśmy te najciekawsze.

W listopadzie już zaczyna się świąteczne szaleństwo. W niemal wszystkich sklepach z wyposażeniem wnętrz pojawiły się świąteczne dekoracje. Ich ilość może skutecznie przytłoczyć. Dlatego przyjrzeliśmy się im z bliska i wybraliśmy najciekawsze świąteczne dekoracje, które warto kupić. Zanim jednak udacie się do sklepów, przygotowaliśmy kilka zasad, którymi warto się kierować, kupując świąteczne dekoracje. Dzięki nim nie tylko nie wydasz fortuny na przypadkowe i niepotrzebne rzeczy, ale także będziesz mógł stylowo udekorować dom.

Jak kupować dekoracje świąteczne?

- Przed zakupami zastanów się, które miejsca w domu chcesz udekorować i czy naprawdę musi ich być aż tyle. W większości domów przybrana choinka w zupełności wystarcza. Niektórzy wieszają jeszcze wieńce na drzwiach i stawiają stroiki na stołach. I to w zupełności wystarczy. Nie musisz stawiać świątecznej ozdoby na każdej komodzie.

- Pamiętaj, że dekoracje świąteczne stoją w naszych domach mniej więcej przez miesiąc. Przez kolejnych 11 miesięcy przechowujemy je w szafach, schowkach czy piwnicach. Nie warto więc poświęcać na nie wielkich sum pieniędzy. Dekoracje z dyskontów sprawdzą się prawdopodobnie równie dobrze jak te z markowych sklepów.

- Nie kupuj ozdób "jednorazowych", czyli nietrwałych, których nie będziesz w stanie wykorzystać za rok. Mowa tu m.in. o papierowych i bardzo delikatnych dekoracjach.

- Nie kupuj zbyt dużych przedmiotów o nietypowych kształtach. Pamiętaj, że później trzeba je będzie gdzieś przechować. Im większa rzecz, tym więcej zajmie miejsca w twojej szafie.

- To, że w tym roku jest moda na brokatowe bombki czy ozdoby w stylu skandynawskim nie znaczy, ze musisz je kupować. Zapytaj siebie, co naprawdę lubisz i trzymaj się tego.

- Na koniec pamiętaj, że czasem najlepszą dekoracją są lampki choinkowe. Można nimi udekorować niemal wszystko. Jeśli więc nie masz ochoty na inne świąteczne zakupy, lampki będą zawsze dobrym wyborem.

A oto nasz wybór świątecznych dekoracji.

Skomentuj:

W sklepach już święta. Jakie dekoracje i ozdoby do wnętrz najlepiej kupić?