Wygodny i bezpieczny dom

 • Drzwi zewnętrzne ThermoSafe

  Drzwi zewnętrzne (wejściowe) do budynku - energooszczędność, bezpieczeństwo, wygląd

  Dobre drzwi zewnętrzne to takie, które zapewnią bezpieczeństwo, izolacyjność cieplną i akustyczną, a przy tym będą odporne na działanie czynników atmosferycznych i spełnią indywidualne wymagania dotyczące estetyki.

 • Czujka zewnętrzna

  Przed czym chroni czujka?

  Na dom i jego mieszkańców, oprócz włamania, może czyhać kilka innych niebezpieczeństw – pożar, zalanie, wyciek gazu. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, warto zastosować czujki.

 • Czujniki domowe - w nie warto inwestować

  Czujniki domowe - warto w nie inwestować

  Czujniki domowe są coraz popularniejszym wyposażeniem domów wykonanych w technologii inteligentny dom. W wielu budynkach są one podstawowym elementem wyposażenia dbając o odpowiedni, zintegrowany system ochrony nieruchomości jak i mieszkańców. Jakie czujniki warto posiadać? Jak wpływają one na bezpieczeństwo właścicieli i nieruchomości?

 • Inteligentny dom

  Inteligentny dom

  Inteligentny dom to rozwiązanie coraz częściej doceniane przez użytkowników domów jednorodzinnych - zarówno dorosłych jak i dzieci. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy Państwa przedstawić zalety posiadania inteligentnego domu, ale też podpowiemy, jaki system wybrać.

 • Drzwi wewnętrzne Hormann

  Drzwi wewnętrzne - jakie wybrać? Na co zwrócić uwagę?

  Drzwi wewnętrzne to przegroda, której zadaniem jest oddzielenie od siebie pomieszczeń oraz zapewnienie domownikom poczucia intymności. Ważne jest, aby były one mocne i odporne na wypaczenie, a ich powierzchnie nie ulegały uszkodzeniom.

 • Brama Hormann

  Na co zwrócić uwagę, wybierając bramę garażową? To decyzja na lata!

  Wybór odpowiedniej bramy garażowej nie jest zadaniem prostym. Pojawia się wiele pytań zarówno o rodzaj bramy, model, wyposażenie dodatkowe, a także dostosowanie jej do warunków zabudowy i architektury budynku. Przed zakupem warto dobrze przemyśleć te kwestie, gdyż jest to inwestycja na lata.

 • Brama Hormann

  Uchylna, segmentowa czy RollMatic? Jak wybrać bramę dostosowaną do swoich potrzeb?

  Z wyborem bramy nie ma problemu - na rynku dostępne są modele w różnych wzorach, kolorach i okleinach. Dodatkowo można wybierać z wielu rodzajów bram, zróżnicowanych pod względem funkcjonalności.

 • Brama segmentowa z drewnianymi intarsjami

  5 pytań, na które musisz odpowiedzieć, zanim kupisz bramę garażową

  Inwestorom szukającym bram garażowych coraz trudniej dokonać dobrego wyboru. Na co zwrócić uwagę przy wyborze bramy? Aby nie zgubić się w gąszczu oferty rynkowej, odpowiedzmy sobie na pytanie, jakie cechy bramy są dla nas ważne.

 • Dom, który współpracuje z właścicielem

  Dom, który współpracuje z właścicielem. Inteligentne rozwiązania do domów

  System domu inteligentnego to sposób na oszczędniejszy i bezpieczniejszy dom. Oszczędność wynika z precyzyjnego sterowania urządzeniami, bezpieczeństwo natomiast z nadzoru nad domowymi instalacjami i zdarzeniami wokół domu.

 • Jak zabezpieczyć dom przed włamaniem?

  Jak sprawić, by dom był bezpieczny? Jak ustrzec się włamania?

  We własnym domu chcemy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Dlatego tak ważne jest zadbanie o jego ochronę m.in. poprzez zastosowanie odpowiednich drzwi, okien i bram garażowych. Bezpieczeństwo zwiększą również systemy alarmowe.

 • Nowoczesna brama garażowa

  Brama garażowa - wygodna i bezpieczna. Jak ją wybrać?

  Bramy garażowe różnią się sposobem otwierania i sterowania, termoizolacyjnością oraz dodatkowymi rozwiązaniami, np. z zakresu bezpieczeństwa. Wybierając bramę garażową, należy brać pod uwagę wszystkie te elementy, ponieważ od zastosowanych rozwiązań zależy komfort użytkowania i bezpieczeństwo.