Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Doświadczenia właścicieli

Grażyna i Adam

Właściciele domu
Właściciele domu
Fot. Lilianna Janus-Jampolska
 • Dopiero projekt indywidualny spełnił nasze wymagania wobec domu. Dobrze się stało, że nie poszliśmy na łatwiznę i kompromisy. Zanim ruszyła budowa, opracowaliśmy z projektantem wszelkie szczegółowe projekty wykonawcze. Dzięki nim w naszym domu nie ma nic przypadkowego.

 • Poświęciliśmy dużo czasu na przygotowanie budowy, w tym na opracowanie projektu oraz wybór materiałów i wykonawców. Uważamy, że długie i staranne przygotowania, za to krótka budowa to dobry sposób na dom.

 • Sposób ogrzewania budynku określiliśmy w fazie projektowej. Zdecydowaliśmy się na gazowe ogrzewanie nadmuchowe, co wiązało się z koniecznością uwzględnienia w konstrukcji miejsca na kanały cieplne. Współpracowaliśmy z architektem oraz z przedstawicielem firmy grzewczej. Zaletą tego rodzaju ogrzewania jest brak grzejników zajmujących miejsce na ścianach oraz możliwość wykorzystania ciepła z kominka. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, bo okazało się bezobsługowe i tanie. Za gaz płacimy tylko 3500 zł rocznie.

 • Tego typu dom wymaga precyzyjnych prac wykończeniowych. Zatrudnialiśmy zawsze sprawdzone, doświadczone firmy. Tylko z polecenia! Rozliczaliśmy się z nimi po ukończeniu danego etapu budowy. Nigdy z góry.

 • Drewniany szkieletowy budynek "pracuje", co stanowi trudność w wykańczaniu wnętrz płytami gipsowo-kartonowych i drewnianymi podłogami. Zastosowaliśmy więc wiele zabiegów pozwalających ukryć rysy w sufitach, ścianach i podłogach z drewna - na przykład dwie warstwy płyt g-k czy ofelcowane deski i belki.

 • Brakuje nam zadaszenia nad dużym tarasem zachodnim. Miała nad nim stanąć drewniana pergola, ale ostatnio rozważamy montaż markizy.

  • Więcej o:

  Skomentuj:

  Doświadczenia właścicieli