Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Małe fotele do salonu - rozwiązanie do niewielkiej przestrzeni

Redakcja

Wygodny fotel to synonim komfortu i wypoczynku po ciężkim dniu. Wielu z nas marzy, by po powrocie do domu zasiąść w nim z ulubioną książką i ukoić zmysły. Fotel wypoczynkowy występuje w różnych stylach i formach - jaki wybrać? Jakie nowoczesne fotele wypoczynkowe są dostępne w sklepach?

Małe fotele do salonu
Małe fotele do salonu
Vadym Andrushchenko/Shutterstock

Modne meble wypoczynkowe. Nowoczesny fotel

Wygodne fotele powinny mieć miękkie siedziska i wysokie oparcie, aby zapewnić najwięcej relaksu po ciężkim dniu pracy. Ważne są też podłokietniki, które dodatkowo uprzyjemnią relaks. Możemy z nich zrezygnować, jeśli fotel planujemy postawić obok toaletki - i będziemy z niego korzystać przy okazji wykonywania makijażu.

Fotel do salonu, który ma zastąpić krzesło przy stole jadalnianym, powinno oferować dobre podparcie dla kręgosłupa, aby nie powodować dyskomfortu i bólu przy dłuższym biesiadowaniu (kiedy przyjmujemy gości lub zasiadamy z rodziną do świątecznej uczty). Jeśli wybierzemy wygodne, solidnie wykonane fotele wypoczynkowe, sprawdzą się one również podczas oglądania telewizji.

Zobacz także:

Małe fotele do salonu
Fotel wypoczynkowy musztardowy MILTON / Fotel LITTORAL
Salony Agata
Małe fotele do salonu
Fotel REMSTA
IKEA

Wybierz fotel wypoczynkowy pasujący do aranżacji wnętrz

Małe fotele wypoczynkowe będą dobrym rozwiązaniem, jeśli mamy do zagospodarowania niewielki metraż pomieszczenia. Planując wprowadzenie ich w swoim salonie, zwróć uwagę, by wybrane modele pasowały do innych mebli. Fotele tapicerowane mogą kolorem i rodzajem tkaniny nawiązywać do wykończenia sofy oraz zasłon na oknach. Pamiętajmy też o nóżkach foteli - również one powinny być dopasowane do pozostałych mebli w salonie pod względem kolory i kształtu. Ważna jest też forma - zaokrąglona lub kanciasta - byłoby dobrze, aby fotel nawiązywał również w tym aspekcie do innych elementów wyposażenia.

Zobacz także:

Małe fotele do salonu
Fotel GUBBO
IKEA

Fotel uszak. Fotel z podnóżkiem w stylu vintage

Podnóżek jeszcze bardziej podkręci funkcję relaksu foteli, ponadto może być wykorzystywany w salonie jako siedzisko - szczególnie, kiedy zaprosimy większą liczbę gości. Z podnóżka możemy też skorzystać siedząc podczas zabawy w pokoju dziecięcym lub do odkładania ubrań w sypialni. Lekki, mobilny model dopasujemy do swoich potrzeb w każdym pomieszczeniu. Na takim siedzisku staniemy (z braku stołka), kiedy będziemy potrzebowali wymienić żarówkę w lampie sufitowej lub sięgnąć do wyżej położonej szafki.

Doskonałym wyborem, jeśli chodzi o fotel wypoczynkowy, będzie fotel uszak. To ponadczasowy model, mający długą historię jako element wyposażenia wnętrz. To idealny fotel relaksacyjny, w którym możemy nawet zasnąć - szczególnie, kiedy towarzyszy mu (i nam) podnóżek.

Zobacz także:

Małe fotele do salonu
Fotel STRANDMON
IKEA
Małe fotele do salonu
Fotel MULAN z podnóżkiem
Salony Agata

Fotel rozkładany - maksimum komfortu

Niewielkie wnętrza wymuszają stosowanie sprytnych rozwiązań oraz wielofunkcyjnych mebli. Jednym z przykładów jest wygodny fotel z funkcją rozkładania. Zajmie we wnętrzu o wiele mniej miejsca niż klasyczna kanapa, a jednocześnie oferuje pełnowymiarowe miejsce do spania, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Jego właściwości pozwalają na wygodny nocny wypoczynek - nie musimy się obawiać bezsennej nocy tylko dlatego, że nie spędziliśmy jej w typowym łóżku. Fotel nowoczesny zadba o nasz kręgosłup i pozwoli wyspać się w komfortowych warunkach.

Zobacz także:

Małe fotele do salonu
Fotel rozkładany z funkcją spania + podnóżek welur Lila forest
https://www.grekpol.pl/

Fotele wypoczynkowe do salonu - przegląd najpopularniejszych modeli

Szukasz ciekawego małego fotelu do salonu? Sprawdź te modele! Zwróć uwagę na materiał - może się okazać, że pięknie udekoruje aranżowane pomieszczenie.

Zobacz także:

Małe fotele do salonu
Fotele Noja
BRW
Małe fotele do salonu
Fotel BOESLUNDE obrotowy aksamit szary
Jysk
Małe fotele do salonu
Fotele wypoczynkowe VISPO i OCRA
Salony Agata
Małe fotele do salonu
Fotel ONSEVIG aksamit szary/czarny
Jysk
Małe fotele do salonu
Fotel UDSBJERG aksamit ciemnozielony
Jysk
    Więcej o:

Skomentuj:

Małe fotele do salonu - rozwiązanie do niewielkiej przestrzeni