Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Witryny do salonu, czyli praktyczne meble, które zawsze są na topie

AZ

Chcesz wyeksponować ulubione książki lub kolekcję pamiątek z wakacji? Umożliwią to witryny do salonu - proste, funkcjonalne meble, które dopasujesz do aranżacji w każdym stylu. Zobacz nowoczesne witryny do salonu i wybierz mebel dla siebie.

witryny do salonu
Witryna w salonie
Dekoria

Witryny do salonu

Nie każdy wie, ale istnieje taki rodzaj mebli, które są modne już od wielu pokoleń, zaznaczając swoją obecność w przeróżnych wnętrzach. Mowa tu właśnie o witrynie do salonu. Witryny uwielbiane są na ogół za swoją elegancję oraz duże możliwości ekspozycyjne. Tak duża popularność sprawiła, że nowoczesne witryny do salonu pojawiają się w coraz to nowszych odsłonach, a ich design podąża za zmieniającymi się trendami. Można powiedzieć, że ta piękna przeszklona szafka jest wręcz stworzona do eksponowania przedmiotów dla nas cennych.

witryny do salonu
Witryna LIATORP
IKEA

Nowoczesne witryny do salonu

Chcąc umeblować mieszkanie, zastanawiamy się, jakie witryny wybrać do nowoczesnego salonu. Modne wnętrza lubią zarówno nietypowe oraz wyróżniające się akcenty, jak również i te meble, które są stonowane oraz minimalistyczne. Nowoczesna witryna do salonu może być wyróżniającym się modelem o frontach w wysokim połysku, posiadającym listwy LED, które podświetlają szklane półki. Takie modele z pewnością przyciągają wzrok gości, a także doskonale eksponują swoją zawartość.

Warto także wspomnieć, iż nowoczesne witryny do salonu to również takie, które posiadają metalowe elementy. Dużą popularnością cieszą się meble z przeszklonymi frontami i metalowymi nóżkami, gdyż tworzą bardzo nowoczesny look.

witryny do salonu
Witryna TRAPPEDAL dąb/czarny
Jysk

Jakie są popularne witryny do salonu?

Dlaczego witryny stały się tak popularnym meblem w salonach? Odpowiedź jest prosta! Pozwalają one na stworzenie wyrafinowanych ekspozycji ważnych dla domowników pamiątek bądź też rodzinnej zastawy, jednocześnie chroniąc te przedmioty przed kurzem oraz uszkodzeniem. Te cechy sprawiają, że witryny w salonie wygrywają z otwartymi regałami, które to pomimo równie pięknego wyglądu dodają więcej pracy podczas sprzątania. Jakie więc komody są najpopularniejsze?

Szklane witryny - meble do salonu

Każdy, komu najbardziej zależy na ekspozycji, powinien rozważyć zakup przeszklonych witryn do salonu. Są to modele, które posiadają nie tylko oszklone fronty, ale również tyły i boki. Są to bardzo minimalistyczne modele, ale tworzą bardzo nowoczesną aranżację wnętrza.

Wąska witryna do salonu

Są to modele, które doskonale pasują do pustych narożników w pomieszczeniu. Idealnie wypełniają luki w aranżacjach przestrzeni, są praktycznym oraz stylowym meblem. Najbardziej popularne są wąskie witryny postarzane z eleganckimi przeszkleniami i gustownymi nóżkami.

witryny do salonu
Witryna szeroka CAMBRIDGE zielona 2D2W2S
Salony Agata
witryny do salonu
Witryna TRENTINO 1W
Salony Agata

Zobacz także:

Zrób to sam: półka-obraz

Jak urządzić mały salon w bloku?

Szafka RTV – funkcja i estetyka. Szafka pod telewizor

Ściana z tv w salonie: garść pomysłów

Modny salon: jak go urządzić? Ciekawe aranżacje

Jak oświetlić salon? Porady i inspiracje

Feng shui - zasady harmonii. Jak urządzić salon zgodnie z feng shui?

Domowa biblioteka - miejsce w salonie

Jak urządzić salon? Propozycje aranżacji

witryny do salonu
Witryna dwudrzwiowa Lopezer z dziesięcioma półkami w jodełkę
Selsey
witryny do salonu
Witryna Haga
BRW
    Więcej o:

Skomentuj:

Witryny do salonu, czyli praktyczne meble, które zawsze są na topie