Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowe kolory tynków dekoracyjnych do wnętrz z efektem kamienia i miki

Materiał prasowy

Dryvit, ekspert w systemach ociepleń ścian zewnętrznych i materiałów elewacyjnych, wprowadził nowe kolory tynków dekoracyjnych do wnętrz. Te wewnętrzne wyprawy tynkarskie posiadają certyfikaty potwierdzające niski poziom emisji lotnych związków organicznych oraz Atest Higieniczny PZH. Są dostępne w wielu odcieniach bieli, szarości i kolorystyki ziemi, umożliwiając uzyskanie efektów nawiązujących do kamienia i kamienia z miką.

Nowe kolory tynków dekoracyjnych do wnętrz z efektem kamienia i miki
Nowe kolory tynków dekoracyjnych do wnętrz z efektem kamienia i miki
Fot. Dryvit

Tynki wewnętrzne Dryvit są tworzone z mieszanek naturalnych kruszyw oraz 100% polimeru akrylowego, co zapewnia im wyjątkową trwałość i odporność na zabrudzenia. Te rozwiązania oferują projektantom i inwestorom możliwość tworzenia unikalnych aranżacji wnętrz, idealnie nadających się do mieszkań, biur i innych obiektów użyteczności publicznej, szczególnie w reprezentacyjnych przestrzeniach jak hole wejściowe, lobby czy recepcje.

Drobnoziarniste tynki Stone Deco pozwalają na uzyskanie efektu naturalnego kamienia, natomiast tynki Ameris Deco zawierają dodatki takie jak płatki miki czarnej, złotej lub perłowej, tworzące subtelną grę światła. Oferta Dryvit obejmuje również tynki imitujące piaskowiec (Lyme Deco) oraz beton architektoniczny (Frees Deco).

Tynki wewnętrzne Dryvit są dostępne w szerokiej gamie kolorów, takich jak biele, szarości, beże i brązy. Doskonale prezentują się zarówno na jednolitych powierzchniach, jak i z boniami, które nadają efekt kamiennych płyt.

Tynki marki Dryvit charakteryzuje niska emisja lotnych związków organicznych (LZO). Spełniają rygorystyczne normy jakości powietrza wewnętrznego, mają klasę emisji A wg ISO 16000 i atest PZH. Są przeznaczone do stosowania na podłożach mineralnych, płytach gipsowych oraz płytach gipsowo-wapiennych, z wykorzystaniem specjalnego gruntu Dryvit pod tynki wewnętrzne, który również posiada certyfikat niskiej emisji LZO i atest PZH. Na stronie producenta (www.dryvit.pl) dostępne są filmy instruktażowe pokazujące, jak uzyskać pożądane efekty dekoracyjne.

Produkty Dryvit są znane na polskim rynku od ponad 30 lat. Nasze systemy ociepleń przewyższają wiele obowiązujących norm, a materiały elewacyjne pozwalają uzyskać oryginalne efekty architektoniczne oraz mają wyraziste, trwałe kolory. Czerpiąc z doświadczeń z tynkami zewnętrznymi, wprowadziliśmy na rynek tynki do zastosowań wewnętrznych, które charakteryzuje ta sama wysoka jakość i walory estetyczne, a także spełniają rygorystyczne normy jakości powietrza. Pokrycie ściany tynkiem z efektem kamienia to trend, który zyskuje na popularności, nadając pomieszczeniu oryginalny, ciepły i przytulny wygląd.

Marta Wysocka, Product & Specification Manager w firmie Dryvit Systems USA (Europe) Sp. z o.o.

Produkty Dryvit są dostępne w sprzedaży poprzez sieć dystrybutorów marki. Przy wyborze rozwiązania na elewację czy do projektu wnętrza, warto skorzystać ze wsparcia i doradztwa technicznego ekspertów Dryvit.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowe kolory tynków dekoracyjnych do wnętrz z efektem kamienia i miki