Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowoczesny zegar ścienny. Modny element w salonie i nie tylko

Redakcja/AI

Oryginalny nowoczesny zegar ścienny może być piękną dekoracją wnętrza. Wybraliśmy 21 ciekawych, dobrze zaprojektowanych zegarów ściennych z polskich sklepów.

Nowoczesny zegar ścienny
Nowoczesny zegar ścienny
Salony Agata

Nowoczesny zegar na ścianę

Design tego nowoczesnego zegara ściennego sprawia, że jest to doskonały wybór do każdego pomieszczenia. Jego pogrubione cyfry i cichy, nie tykający mechanizm sprawiają, że jest praktycznym i stylowym dodatkiem do każdego domu. Wykonany w oparciu o trwałą konstrukcję jest dostępny w różnych rozmiarach. Duże cyfry ułatwiają odczytanie godziny, taki model będzie zatem właściwym wyborem dla osób niedowidzących oraz w podeszłym wieku. Nowoczesny zegar ścienny zwykle zasilany jest jedną baterią AA. Może być wykonany z metalu, tworzywa sztucznego, betonu, drewna, a nawet żywicy epoksydowej. Cyfry bywają zastępowane punktatorami, co sprawia, że takie zegary są idealne do wnętrz utrzymanych w stylu minimalistycznym.

Nowoczesny zegar ścienny - abstrakcja

Kolejnym zegarem ściennym w nowoczesnym stylu jest wersja abstrakcyjna, która charakteryzuje się unikalną formą przypominającą czarny kleks. Inna wersja abstrakcji zakłada wykorzystanie metalowych prętów, ułożonych w swobodną kompozycję, bez cyferek i ich zamienników. Minimalistom przypadnie do gustu zegar drukowany bezpośrednio na błyszczącym panelu aluminiowym. Taki zegar będzie się ciekawie prezentował na tle ceglanej ściany. Podobnie, jak drewniana tarcza wykonana z przypalanego płaskiego kawałka drewna. Po zainstalowaniu go na ścianie, będziesz z dumą pokazywał go wszystkim swoim gościom.

Nowoczesny zegar ścienny
Nowoczesny zegar ścienny
united photo studio/Shutterstock

Zegar do salonu i nie tylko

Nowoczesny zegar ścienny jest przydatny na wiele sposobów. Podczas, gdy zegary kuchenne są najbardziej oczywistym wyborem, mogą być również eleganckim i funkcjonalnym elementem wystroju w salonie. W biurze i domowym gabinecie pomagają zapanować nad uciekającym czasem. Zakup pięknego zegara to inwestycja w lepszą jakość codziennego życia. 

Nowoczesny zegar ścienny dla podróżnika

Jeśli jesteś osobą często podróżującą, możesz kupić nowoczesny zegar do salonu, który pokazuje czas w różnych miastach i krajach świata. To również świetna opcja do biura i gabinetu dla wszystkich osób, które współpracują z zagranicznymi firmami, funkcjonującymi na co dzień w innych strefach czasowych. 

Zobacz także:

Nowoczesny zegar ścienny
Nowoczesny zegar ścienny
Photographee.eu/Shutterstock

Nowoczesny zegar ścienny - produkty z polskich sklepów

Zegar to produkt, którego nie może zabraknąć w każdym domu. Efektowne a jednocześnie bardzo proste wzory, wymykają się upływowi czasu, zmianie trendów, ulotności mody. Dziś zegar to w dużym skrócie pomysł na odmierzanie czasu przez współczesne wzornictwo. Najnowsze propozycje światowych projektantów nawiązują jednak często designem do pierwszych, klasycznych zegarów. Utrzymują kształt koła lub późniejszych geometrycznych kwadratów.

Niektóre są wariacją na temat zegarów solarnych: wykorzystują motyw promienia i płomienia. Inne znowu bawią się wskazówkami, ich kształtem, rozmiarem, a nawet sama rolą. I tu warto podkreślić, że w designerskim zegarze nie odczytywanie czasu jest najważniejsze, ale jego przedstawienie.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy ofertę polskich sklepów. Wybraliśmy dla Was 21 zegarów w różnych cenach. Wszystkie są wyjątkowe. Czy któryś wpadł Wam w oko?

Nowoczesny zegar ścienny - zobacz także:

Nowoczesny zegar ścienny
Zegar ścienny 30 Index: 2400-000-200-000-0024
Salony Agata
    Więcej o:

Skomentuj:

Nowoczesny zegar ścienny. Modny element w salonie i nie tylko