Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Świąteczny klimat we wnętrzach dzięki dekoracjom

mat. prasowe

Łańcuchy lampek, ozdobne świeczniki, zielone gałązki w wazonie – czasem wystarczy tak niewiele, by wprowadzić świąteczną atmosferę do wnętrz. Za sprawą odpowiednio dobranych elementów, wyjątkowy klimat zapanuje nie tylko w pokoju dziennym, ale i kuchni czy sypialni. A to sprawi, że jeszcze przyjemniej przeżyjemy najpiękniejszy czas w roku. Marka VOX podpowiada, jak ozdobić nasz dom na święta.

Świąteczny stół, a na nim zestaw Motif.
Świąteczny stół, a na nim zestaw Motif.
VOX

Kuchnia - świąteczne centrum dowodzenia

Kuchnia to serce domu, które przed świętami bije szczególnie mocno, kusząc zapachami tradycyjnych potraw. Jej najpiękniejszą dekoracją może być aromat pierników czy barszczu czerwonego oraz oczekujące na Wigilię odświętne półmiski. Jednak aby jeszcze przyjemniej nam się piekło i gotowało, warto zadbać o drobne świąteczne akcenty, przypominające, że święta to nie tylko gorący czas przygotowań. Gałązka jarzębiny, świerku lub eukaliptusa w wazonie będzie stanowić subtelną dekorację, która dopełni wygląd naszej kuchni.

Zestaw naczyń Bri.
Zestaw naczyń Bri.
VOX

W centrum przygotowań wszystko musi być pod ręką, gotowe do krojenia, mieszania, ucierania. Dzięki odpowiedniej organizacji przestrzeni nasze przygotowania przebiegną sprawniej, a nam zostanie więcej czasu na przyjemności. O porządek w kuchni pomoże zadbać tablica Slot. To idealny pomocnik, który pomieści drewniane łyżki i ozdobne miseczki. A do tego z łatwością go ozdobimy nie tylko od święta.

Tablica Slot
Tablica Slot
VOX
Tablica Slot
Tablica Slot
VOX

Czas na świętowanie

W jadalni czy salonie, gdziekolwiek stoi stół, to przy nim dzieje się akcja świąt. To tutaj zasiadamy do wigilijnej kolacji, rozmawiamy, cieszymy się towarzystwem bliskich. Aby jeszcze bardziej podkreślić uroczystość wydarzenia, warto postawić na białą zastawę. Dzięki odpowiednim dodatkom, takim jak zielone serwetki czy pierniczek w kształcie serca, biały zestaw z kolekcji Motif będzie prezentować się elegancko i odświętnie.

Zastawa stołowa Motif
Zastawa stołowa Motif
VOX

A po skończonej uczcie przychodzi pora na upragniony odpoczynek. Można rozsiąść się na wygodnej kanapie lub fotelu i wspólnie obejrzeć świąteczny film. Takie wieczory wymagają odpowiedniej oprawy. W przyjemny klimat wprowadzi nas nastrojowe światło i delikatny zapach sojowych świec Largo. Za dnia z kolei będą stanowić gustowną dekorację i oczekiwać na zmrok, by znów wypełnić nasze wnętrza swoim aromatem i ciepłem.

Świeca zapachowa Largo – mała i duża
Świeca zapachowa Largo – mała i duża
VOX
Pojemnik- kosz duży Braga.
Pojemnik- kosz duży Braga.
VOX

Prezenty? Wspaniałym pomysłem na drobny upominek są własnoręcznie upieczone pierniczki czy keksy. Podane na klasycznych drewnianych tacach i udekorowane samodzielnie wykonanymi bilecikami z pewnością wywołają uśmiech u naszych gości.

Zestaw stempli Alfa.
Zestaw stempli Alfa.
VOX

Obfite bukiety gałązek świerkowych i jodłowych w szklanych pojemnikach Jar sprawią, że po naszych wnętrzach rozniesie się przyjemny aromat lasu. To pomysł nie tylko na efektowną ozdobę, ale i alternatywę dla prawdziwej choinki, jeśli nie mamy na nią miejsca w mieszkaniu. Odpowiednio udekorowane gałązki z powodzeniem zastąpią świąteczne drzewko w naszym salonie.

Zestaw pojemników Jar.
Zestaw pojemników Jar.
VOX

Mobilny stolik Handy posłuży jako taca na przekąski czy zestaw do herbaty i zawędruje z nami i naszymi gośćmi w dowolny zakątek domu. Dzięki poręcznemu uchwytowi przeniesiemy go z całą zawartością w dowolne miejsce - przed kominek, telewizor czy do sypialni.

Stolik Handy. Świeczniki Molli. Dzbanek i filiżanki Motif.
Stolik Handy. Świeczniki Molli. Dzbanek i filiżanki Motif.
VOX

Oaza przytulności

Nie zapominajmy o sypialni. Klimatyczne światło, delikatny zapach świec czy drobne roślinne akcenty sprawią, że świąteczny nastrój będzie nam towarzyszyć już od przebudzenia oraz tuż przed snem. Panele tapicerowane Soform w roli zagłówka możemy przystroić ozdobną listwą ze szklanymi fiolkami. Umożliwią one dowolne dekorowanie ściany wraz ze zmieniającymi się porami roku.

Panele tapicerowane Soform. Listwa dekoracyjna zestaw I złoty.
Panele tapicerowane Soform. Listwa dekoracyjna zestaw I złoty.
VOX
Lampa komodowa Bergen.
Lampa komodowa Bergen.
VOX

Nie bez powodu mówi się, że Boże Narodzenie to najpiękniejszy czas w roku. Dlatego warto zadbać o jego magię i niepowtarzalny klimat z pomocą artykułów dekoracyjnych dostępnych w salonach VOX i na vox.pl.

Skomentuj:

Świąteczny klimat we wnętrzach dzięki dekoracjom