Na budowie - co robić w maju

(red.)

Sezon budowlany w pełni. Można wykonywać wszelkie prace, które wynikają ze stopnia zaawansowania budowy.

Zalewanie betonem stropu z pustaków ceramicznych
Zalewanie betonem stropu z pustaków ceramicznych
Fot. WIENERBERGER
Budowa domu

Jeśli to początek budowy, to czeka Cię najprzyjemniejszy okres w życiu każdego inwestora - w ciągu najbliższych tygodni dom będzie rósł jak na drożdżach. Ale uwaga: w tym czasie można popełnić też wiele błędów budowlanych, które mają wpływ na trwałość i bezpieczeństwo budynku. Niech więc radość nie przysłoni ci konieczności dokładnej kontroli poszczególnych prac konstrukcyjnych, zwłaszcza fundamentowych. Dobrze jest mieć wtedy do pomocy zaufanego inspektora nadzoru.

Remont domu

Dobry czas na pełen zakres prac remontowych i modernizacyjnych, zarówno budowlanych, jak i instalacyjnych.

Zobacz co robić na budowie w styczniu, lutym, marcu, kwietniu, czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu.

Zobacz także:

Czy płacić architektowi za nadzór na budowie domu jednorodzinnego - zobacz, co o tym sądzą specjaliści i inwestorzyInspektor nadzoru czy kierownik budowyOdbiór robót budowlanych - ławy fundamentoweOdbiór robót budowlanych - fundamentyOdbiór robót budowlanych - ściany fundamentoweDom w rok czy dwaZapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykładSkomentuj:

Na budowie - co robić w maju