Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Czarny grzejnik: przegląd modeli do salonu

mat. prasowe Luxrad

Dlaczego warto postawić na czarny grzejnik w salonie? Urządzając to wnętrze staramy się zadbać o funkcjonalność i ponadczasowość, często ważna jest też elegancja. Czarny kolor świetnie wpisuje się w ten kierunek - ponadto doskonale komponuje z innymi barwami, a także z drewnem, metalem, betonem i modnymi od wielu sezonów cegłami. Czarny grzejnik może w aranżacji nawiązywać do detali utrzymanych w ciemnych barwach lub wychodzić na pierwszy plan dzięki zestawieniu z kontrastującym, jasnym tłem. Jakie czarne grzejniki ma w swojej ofercie marka Luxrad?

Czary grzejnik V-Line
Czary grzejnik V-Line
Luxrad

Czarny grzejnik: pionowe modele żeberkowe

Czarny grzejnik to we wnętrzu synonim klasy i wyrafinowania. Ten kolor sam w sobie robi wrażenie, a w połączeniu z nowoczesnym grzejnikiem nabiera zupełnie nowego znaczenia. Najciemniejszy wariant palety barw doskonale prezentuje się na grzejnikach Niagara oraz Fortuna marki Luxrad. Największą zaletą wspomnianych modeli jest ich uniwersalność - te urządzenia grzewcze charakteryzują się subtelnymi formami, bazującymi na eliptycznych rurach oraz prostokątnych tulejach. Świetnie sprawdzają się we wnętrzach klasycznych, jak również w nowoczesnych. Czarny grzejnik tego typu będzie też dobrym dodatkiem do aranżacji utrzymanych w stylu industrialnym.

Czarny grzejnik można w pomieszczeniach łączyć z różnymi materiałami wykończeniowymi, również tymi, które w ostatnich latach cieszą się największą popularnością: cegłami, betonem, drewnem, sztukaterią ścienną, tapetami o dowolnych wzorach i kolorach, a także ściennymi masami dekoracyjnymi. Doskonale będą się komponować również z różnymi fakturami dodatków, między innymi w postaci skórzanej tapicerki fotela, welurowego obicia kanapy, wełnianego dywanu czy lnianych zasłon.

Czarny grzejnik Niagara
Czarny grzejnik Niagara
Luxrad
Czarny grzejnik Fortuna Podwójna
Czarny grzejnik Fortuna Podwójna
Luxrad

Czarny grzejnik: styl industrialny czy minimalizm?

Czarny grzejnik może przyjmować różne formy, czego dobrym przykładem jest model Spring marki Luxrad. Połączenie matowej powierzchni z falistą konstrukcją otaczającą rury grzewcze sprawia, że ten wymiennik ciepła jest sam w sobie oryginalną, a przy tym funkcjonalną dekoracją. Doskonale wpisuje się też w aranżacje wnętrz utrzymane w stylu industrialnym, a jeszcze lepsze dopasowanie go do wnętrza umożliwia opcja montażu w dwóch orientacjach - pionowej i poziomej. Dzięki temu ten czarny grzejnik możemy umieścić pod oknem lub przykładowo na ścianie obok niego.

Zwolennikom nieco bardziej powściągliwych, ale nie mniej intrygujących form z pewnością przypadnie z kolei do gustu czarny grzejnik Rebus. Czasem największa moc i siła wyrazu tkwi w prostocie - i ten model jest tego najlepszym przykładem. Jego najbardziej hipnotyzującym elementem jest osłona wykonana z betonu architektonicznego, dzięki czemu grzejnik doskonale dopełni wnętrza minimalistyczne, ale również loftowe oraz skandynawskie. Płaska powierzchnia i jednolity kolor modelu Rebus powodują, że można go z dużą łatwością "wtopić" w ścianę - wystarczy pomalować ją na taki sam kolor, jaki ma grzejnik, aby przestał rzucać się w oczy.

Czarny grzejnik Spring
Czarny grzejnik Spring
Luxrad
Czarny grzejnik Rebus
Czarny grzejnik Rebus
Luxrad

Luxrad to lider wśród producentów grzejników dekoracyjnych i łazienkowych w Polsce. Marka powstała w 2007 roku. Od początku istnienia cała produkcja odbywa się w Polsce. Luxrad tworzy najwyższej jakości produkty w zgodzie z nowoczesnym designem, ergonomią i bezpieczeństwem. Jest pierwszym polskim producentem, który wykorzystał szkło w produkcji grzejników oraz opatentował technologie Wulkan. Firma oferuje szeroki asortyment oraz daje możliwość wykonania grzejnika na specjalne zamówienie.

www.luxrad.com

Zobacz także:

    Więcej o:

Skomentuj:

Czarny grzejnik: przegląd modeli do salonu