Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kwieciste balkony blogerów

Pelargonium for Europe, Katarzyna Jodłowska

Na początku sezonu na rośliny balkonowo-rabatowe, w ramach kampanii unijnej Europe in Bloom, Pelargoniumforeurope zaprosiła kilku znanych blogerów do wykorzystania pelargonii w aranżacjach mieszkań, tarasów i balkonów. Influencerzy entuzjastycznie podeszli to zadania. Każdy z nich postawił jednak na inne kolory i typy odmianowe. Zobaczcie efekty.

Pelargonie na balkonie
Pelargonie na balkonie
Fot. Marzena Marideko

Marzena Marideko przestronny taras utrzymany w stylu hygge udekorowała białymi pelargoniami, które idealnie dopasowała do mebli i dodatków. Zieleń liści i białe kwiaty sprawiły, że jej strefa odpoczynku stała się jeszcze bardziej przytulna.

Białe pelargonie na balkonie
Białe pelargonie na balkonie
Fot. Ania Pietraszek-Sawicka

Na białe pelargonie zdecydowała się również Ania Pietraszek-Sawicka, która prowadzi blog bezarchitekta.pl. Białe kwiaty pięknie wkomponowały się w biel mebli, tworząc spójną i miłą dla oka aranżację. Na obu tarasach pojawiły się klimatyczne dodatki w postaci lampionów oraz światełek.

Pelargonia różowa
Pelargonia różowa
Fot. Kasia Rutkowiak

Kasia Rutkowiak z bloga My Full House uległa urokowi pelargonii angielskiej w delikatnym różowym kolorze z ciemniejszym środkiem. Jest to odmiana, która kiedyś była uprawiana jako roślina pokojowa. Jej delikatny pokrój sprawia, że jest szczególnie wrażliwa na przeciągi i deszcze. Podobnie jak pozostałe odmiany preferuje jasne stanowisko. Blogerka ustawiła ją w nasłonecznionym miejscu wewnątrz pomieszczenia. Zestawiła ją z ciekawą grafiką nadając całej aranżacji bardzo nowoczesny charakter. Udowodniła tym samym, że pelargonia w odpowiedniej oprawie może być modnym dodatkiem.

Pelargonie rabatowe
Pelargonie rabatowe
Fot. Oliwia Niklas

Oliwia Niklas, która jest aktywna na Instagramie pod nickiem olive.home do dekoracji swojego balkonu wybrała delikatne, klasyczne pelargonie rabatowe w bladym różu, które zasadziła w prostej, nowoczesnej skrzynce. W skrócie - książka, kakao i pelargonie to wszystko, czego potrzeba do szczęścia, kiedy oddajemy się chwilom relaksu.

Pelargonie
Pelargonie
Fot. Kasia Ogórek

Kasia Ogórek autorka bloga TwojeDIY zupełnie inaczej podeszła to tematu. Dla intensywnie różowych pelargonii wykonała nowoczesne osłonki z ręcznika i betonu a instrukcje jak je zrobić umieściła na swoim blogu oraz kanale YouTube. Film do tej pory obejrzało 12 000 osób>>>

Aranżacja z pelargoniami
Aranżacja z pelargoniami
Fot. Kasia Ogórek

Kasia Ogórek każdego roku sadzi na swojej działce pelargonie, które łączy z różnymi roślinami między innymi kocanką, bluszczem czy eukaliptusem. Pozostaje wierna różowym odmianom.

Pelargonie na nowoczesnym balkonie
Pelargonie na nowoczesnym balkonie
Fot. deer.home

Na profilu deer.home pojawiło się zdjęcie nowoczesnego balkonu, na którym dominują szare i metalowe elementy, do których blogerka dobrała białe pelargonie. Biel kwiatów nadała całości elegancji i sprawiła, że ten dość surowy kącik bardzo zyskał.

Pelargonie we wnętrzu
Pelargonie we wnętrzu
Fot. Agata Pałasińska

Agata Pałasińska, która na Instagramie działa jako me_and_design przywiązuje dużą wagę do detali. Z jej zdjęć bije spokój i elegancja. Ona podobnie jak Kasia Rutkowiak wykorzystała pelargonie do wystroju wnętrza. Biała odmiana wpisała się w nowoczesne pomieszczenie, ciekawie komponując się z białymi świecami. Agata pokazała również aranżację piknikowego koca, na którym oprócz smakołyków pojawiła się pelargonia. Bardzo spodobał się nam ten pomysł.

Skomentuj:

Kwieciste balkony blogerów