Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Szafka RTV – funkcja i estetyka. Szafka pod telewizor

mat. prasowe

Szafka RTV powinna pojawić się w każdym salonie nie tylko ze względów funkcjonalnych, ale również z uwagi na możliwość klarownego wyznaczenia strefy wypoczynkowej w domowej przestrzeni dziennej. Warto jednak pamiętać o tym, że ten mebel powinien być tyleż praktyczny, co estetyczny. Model odpowiedni do każdego salonu można znaleźć w ofercie ONEMARKET.EU.

Szafka RTV Skandica MERLIN
Szafka RTV Skandica MERLIN
ONEMARKET.EU

Meble RTV do salonu

Wielu architektów i wnętrzarskich pasjonatów ceni sobie potencjał mebli, które odgrywają rolę zarówno funkcjonalną, jak i dekoracyjną. Do tej grupy zalicza się oczywiście szafka telewizyjna, która może ożywić aranżację, a jednocześnie być doskonałym miejscem na wszystkie sprzęty RTV – nie tylko telewizor, ale również odtwarzacz do płyt czy konsolę do gier. Przy wyborze komody należy kierować się kształtem, rozmiarem, kolorem i materiałem, z którego została wykonana. Ich szerokim wyborem odznacza się oferta ONEMARKET.EU.

Szafka RTV Dancan MIRKA

Na początek warto przyjrzeć się bliżej uniwersalnej stronie meblowych propozycji ONEMARKET.EU. Biała szafka RTVDancan MIRKA to kusząca prostotą propozycja w matowym wykończeniu, która została osadzona na metalowych, odciążających całą konstrukcję nóżkach, również w kolorze czarnym. Co ciekawe, minimalistyczna szafka sprawdzi się nie tylko w zaciszu domu, ale też w przestrzeniach biurowych, a także w hotelach. Połączenie szuflad otwieranych z pomocą systemu Push to Open z półką pomiędzy nimi to kwintesencja funkcjonalności.

Szafka RTV
Szafka RTV: Dancan MIRKA
ONEMARKET.EU

Szafka RTV Dancan FAVIOLA

Wielbiciele drewnianych motywów na meblach powinni za to zainteresować się szafką RTV Dancan FAVIOLA. To mebel tyleż niepowtarzalny, co nowoczesny, a wszystko za sprawą kompromisu pomiędzy luksusem dekoracyjnych listew i uchwytów w kolorze złotym z orzechowym, uniwersalnym kolorem korpusu. Lekkość szafki RTV wynika nie tylko z usadowienia konstrukcji na nóżkach, ale również z tego, że otwarta półka nie została zabudowana plecami, dzięki czemu jest zarówno designerski, jak i funkcjonalny.

Szafka RTV Dancan FAVIOLA
Szafka RTV Dancan FAVIOLA
ONEMARKET.EU

Szafka RTV Dancan CAROLINE

Do wnętrz wykończonych w stylu glamour doskonałym wyborem będzie za to szafka RTVDancan CAROLINE, która przyciąga uwagę korpusem w czarnym połysku, a także niezwykle eleganckimi elementami dekoracyjnymi w kolorze złotym. Listwy zdobiące krawędzie drzwiczek, a także metalowe nóżki mebla to synonim designu, który będzie gustownym dopełnieniem luksusowych aranżacji. A skoro o nóżkach już mowa, to warto zwrócić uwagę na to, że szafka RTVDancan CAROLINE posiada ich aż pięć, dzięki czemu ciężar konstrukcji i rzeczy przechowywanych w szafkach jest równomiernie rozłożony.

Szafka RTV Dancan CAROLINE
Szafka RTV Dancan CAROLINE
ONEMARKET.EU

Szafka RTV Skandica MERLIN

Butelkowa zieleń, głęboki granat, biel oraz czerń to kolory ponadczasowe, które, w zestawieniu ze srebrnymi lub złotymi dodatkami, mogą być niezwykle elegancką propozycją do salonowej strefy wypoczynkowej. Uniwersalność szafki RTVSkandica MERLIN to również prosta forma, która została zestawiona z dekoracyjnym, dwuczęściowym uchwytem w kształcie liścia. O lekkość mebla troszczą się metalowe nóżki, również w kolorze srebrnym lub złotym. Nie sposób nie zwrócić uwagi również na pojemność komody – głębokie szuflady to doskonałe miejsce do przechowywania płyt czy kontrolerów do gier.

Szafka RTV Skandica MERLIN
Szafka RTV Skandica MERLIN
ONEMARKET.EU

Szafka RTV Dancan IGA

Pozostając w klimatach ponadczasowych kolorów, nie sposób nie wspomnieć o szafce RTV Dancan IGA w intrygującym kolorze czerwonego wina. Mebel charakteryzuje się prostą, ale niebanalną formą, która została osadzona na czarno-złotych, metalowych nóżkach. Zamknięcie trzech stron blatu mebla pionową ścianką to nie tylko rozwiązanie niezwykle designerskie, ale również praktyczne, wszak użytkownicy szafki RTV nie muszą martwić się tym, że drobne przedmioty spadną za szafkę.

Szafka RTV Dancan IGA
Szafka RTV Dancan IGA
ONEMARKET.EU

Szafka RTV Dancan EVA

Listę oryginalnych szafek RTVzamyka Dancan EVA, czyli mebel na wskroś nowoczesny. Ten model to połączenie połyskującej czerni  lub bieli z ponadczasowym srebrem w postaci innowacyjnej, kolistej dekoracji na frontach. Funkcjonalność komody opiera się na pojemnych szafkach i szufladach, którą potęgują metalowe nóżki, dzięki którym sprzątanie pod szafką nie będzie najmniejszym problemem zarówno dla ssawki tradycyjnego odkurzacza, jak i robota sprzątającego.

Szafka RTV Dancan EVA
Szafka RTV Dancan EVA
ONEMARKET.EU

Czarne, białe i kolorowe, minimalistyczne i niezwykle dekoracyjne, subtelne i luksusowe, ale przede wszystkim praktyczne i pojemne – właśnie takie są szafki RTV, które znajdują się w naszych domach. Połączenie funkcjonalności z estetycznym wykończeniem sprawia, że ten mebel może być designerskim dopełnieniem wnętrza.

Zobacz także:

    Więcej o:

Skomentuj:

Szafka RTV – funkcja i estetyka. Szafka pod telewizor