Aktualności

 • Chcesz wynając mieszkanie. Radzimy, jak zrobić najbezpieczniej

  7 rad dla właściciela mieszkania na wynajem

  Odpowiednie wyposażenie i realna cena to obecnie przepis na wynajęcie mieszkania w kilka dni. Jeśli sztuka ta nie udaje się w najgorętszym okresie wynajmu, to sugeruje, że mieszkanie może wymagać dopracowania.

 • Polacy kupili w tym roku już 10 tysięcy mieszkań za gotówkę! Jest coraz drożej

  Polacy kupili w tym roku już 10 tysięcy mieszkań za gotówkę! Jest coraz drożej! (ANALIZA CEN MIESZKAŃ)

  Z raportu przygotowanego przez Narodowy Bank Polski wynika, że w nadchodzącym kwartale 2019 roku banki przewidują zaostrzenie polityki kredytowej w segmencie kredytów mieszkaniowych. Mimo to, rynek nieruchomości nie jest zagrożony, gdyż coraz więcej Polaków nabywa mieszkania za gotówkę.

 • Czy prywatne akademiki zyskają na popularności w Polsce?

  Jak zatrzymać w Polsce studentów? Pomóc mogą ...prywatne akademiki

  Liczba miejsc w polskich akademikach zmniejszyła się w ciągu ostatnich 15 lat o niemal jedną piątą. Zdaniem analityków firmy doradczej Upper Finance, brak odpowiedniej bazy noclegowej może hamować rozwój uczelni i odstraszać zagranicznych studentów. Pomóc mogą prywatne akademiki, budowane przez inwestorów zainteresowanych długoterminowymi zyskami.

 • Jaka przyszłość mieszkaniowa czeka młodych Polaków?

  Jaka przyszłość mieszkaniowa czeka młodych Polaków?

  Zgodnie z danymi REAS, zaledwie 9 % studentów może otrzymać miejsce w akademikach. Reszta radzi sobie sama lub polega na pomocy rodziny. Po studiach również nie jest różowo. Ponad 43% Polaków od 25 do 34 roku życia mieszka z rodzicami. Zdaniem Eurostatu ich odsetek wciąż rośnie. Tymczasem ceny najmu w Polsce idą w górę. Jaka przyszłość mieszkaniowa czeka młodych Polaków?

 • Dlaczego warto inwestować w działki?

  Dlaczego warto inwestować w działki?

  Dlaczego inwestycja w działki się opłaca i jak to dobrze robić?

 • Nieruchomości.pl - Twój odpowiedzialny partner

  Nieruchomości.pl - twój odpowiedzialny partner

  Lokowanie kapitału w nieruchomościach jest dość bezpiecznym sposobem mnożenia majątku, ale i ewentualnego ryzyka. Zyski związane z tego typu inwestycjami pojawiają się dopiero po dłuższym okresie, na co wpływa specyfika branży. Poruszanie się po rynku nieruchomości wymaga pewnego obycia, w którego zdobyciu może pomóc doświadczony i odpowiedzialny partner. Co daje współpraca z wykwalifikowanymi doradcami?

 • 19612059 https bi

  Dom energooszczędny prosto z katalogu

  Najlepsze projekty domów energooszczędnych, informacje o dopłatach w programie Prosument, przegląd energooszczędnych instalacji, a także odpowiedź na pytanie, co ma największy wpływ na koszty utrzymania budynku – to wszystko czeka na czytelników w nowym e-katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG.

 • Konkurs z firmą Jula

  Konkurs z firmą Jula! Remontuj z nami

  Dla Czytelników ?Ładnego Domu? razem z firmą Jula przygotowaliśmy konkurs. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie, żeby zyskać szansę na wygranie narzędzi lub ubrań, które mogą się przydać do prac remontowych.

 • konkurs

  Konkurs jubileuszowy miesięcznika Ładny Dom

  Serdecznie zapraszamy do konkursu jubileuszowego, który zorganizowaliśmy z okazji 200 wydania Ładnego Domu! Do wygrania wyposażenie łazienki!

 • mycie okien, domowe porządki

  Czyste okna

  Tydzień Czystych Okien to zapoczątkowane w ubiegłym roku przez firmę Leifheit wydarzenie z kategorii ?świąt nietypowych?. Ustanowione na tydzień przed świętami Wielkanocnymi (w tym roku 23-29 marca), płynnie wpisuje się w znacznie starszą tradycję, która - jak kraj długi i szeroki - nakazuje wielkie wiosenne porządki w domach.

 • konkurs

  Konkurs Noworoczny - zwycięzcy

  Znamy już zwycięzców naszego wielkiego Konkursu Noworocznego. Poniżej nasi Czytelnicy znajdą pełną listę nagrodzonych osób. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 • konkurs

  Wielki konkurs noworoczny!

  Zapraszamy wszystkich Czytelników Ładnego Domu do wyjątkowego Konkursu Noworocznego. Do zdobycia nagrody o łącznej wartości 50 000 zł!

 • konkurs
 • konkurs
 • Dachówki z blachy imitujące drewniany gont

  Po raz kolejny firma Blachy Pruszyński została laureatem Budowlanej Marki Roku

  Dnia 13 czerwca 2014 r. w hotelu Lord w Warszawie odbyła się uroczysta X edycja Gali Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2014 organizowana przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku.

 • deski kompozytowe, kompozyt, deski tarasowe, deski na taras, taras

  Konkurs z marką Twinson. Atrakcyjne nagrody!

  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najładniej zabudowany taras przy użyciu desek kompozytowych Twinson. Konkurs trwa do 31 października 2014 r.

 • konkurs
 • konkurs, targi budowlane

  Regulamin konkursu "Wygraj wejściówkę na targi BUDMA"

  Razem z firmą Galeco ogłaszamy konkurs, w którym możecie wygrać wejściówki na największe w Polsce targi budowlane - Budmę 2015. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać odpowiedź na jedno proste pytanie. Nagrody to 15 wejściówek na Targi!

 • konkurs, biokominek