Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Słoneczne systemy ogrzewania

Tekst: Monika Kupska-Kupis, architekt, koordynator projektów VELUX POLSKA

Kolektory VELUX wyróżniają się wysoką jakością wykonania i dbałością o każdy detal. Tworzą na dachu z oknami cały system, tym samym gwarantując klientom idealne ich wzajemne dopasowanie, możliwość jednoczesnego montażu oraz wspólną gwarancję.

System solarny VELUX:A - kolektory słoneczneB - izolowany zbiornik z grupą pompowo-sterującąC - przepompowe naczynie wyrównawczeD - termostatyczny zawór mieszającyE - glikol do napełniania instalacji
System solarny VELUX:A - kolektory słoneczneB - izolowany zbiornik z grupą pompowo-sterującąC - przepompowe naczynie wyrównawczeD - termostatyczny zawór mieszającyE - glikol do napełniania instalacji
Fot. Velux
- W zestawie lub samodzielnie.Kolektory słoneczne VELUX służą do podgrzewania wody, wspierania ogrzewania domu lub podgrzewania basenów kąpielowych. Są one idealnym rozwiązaniem do budynków nowo powstających i modernizowanych. VELUX oferuje kompletny system solarny lub jego pojedyncze elementy, np. kolektory kompatybilne z każdym kotłem grzewczym.

- Prosty montaż. Niewątpliwie najważniejszą cechą wyróżniającą kolektory słoneczne VELUX na rynku jest sposób ich instalacji. Panele słoneczne montuje się w konstrukcji dachu analogicznie jak okna do poddaszy przy wykorzystaniu standardowych kołnierzy uszczelniających. Dodatkową zaletą ich montażu jest fakt, że mocowania, przewody i połączenia są starannie ukryte w konstrukcji dachu i zupełnie niewidoczne z zewnątrz. Ponieważ kolektory VELUX stanowią element pokrycia dachowego, to ekipa dekarska zagwarantuje, że wykonany dach będzie szczelny.

- Najwyższa jakość. Kolektory słoneczne VELUX wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co powoduje, że są one jednymi z najbardziej wydajnych na rynku. Połączenie rurek kolektora z płytą absorbera wykonywane jest w najnowszej technologii laserowej. Estetyczny i trwały sposób wykończenia gwarantuje również ich długą żywotność. Certyfikaty SOLAR KEYMARK oraz CEN potwierdzają, że są one produkowane zgodnie z wymaganiami norm europejskich i spełniają unijne standardy jakości. Dla nabywców, którym zależy na ochronie środowiska naturalnego, zastosowaniu nowoczesnych technologii, materiałów i wysokiej jakości komponentów, a także estetycznym wzornictwie i harmonijnej architekturze budynku, wybór systemów solarnych VELUX będzie najlepszym rozwiązaniem.

    Więcej o:

Skomentuj:

Słoneczne systemy ogrzewania