kuchnie

Partnerem działu jest Vestfrost

Partnerem działu jest Vestfrost

Firma Vestfrost znana jest od ponad pół wieku jako producent najwyższej klasy rozwiązań AGD, zarówno dla klientów indywidualnych, jak również komercyjnych.

Produkty Vestfrost każdego dnia towarzyszą tysiącom klientów na świecie. Wiodące cechy duńskiej marki to perfekcyjne wykonanie i wyjątkowy design. Innowacyjne technologie i praktyczne funkcje urządzeń AGD ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków, dbają o zdrowie, a także komfort życia ich użytkowników. W Vestfrost twierdzimy, że celebracja z pozoru zwyczajnych chwil jest receptą na długie i szczęśliwe życie.

Trendy, jakość i design - nowoczesne AGDZdrowa jesień

 • akcesoria kuchenne, kuchnie

  Krojenie według indeksu

  Przed pokrojeniem produkty należy posegregować

 • filiżanka, zastawa

  Filiżanki illy

  W 1994 roku włoski architekt i projektant Matteo Thun zaprojektował dla koncernu illycaffe klasyczną, białą filiżankę illy

 • kolor, kuchnie, agd

  Kolorowe AGD

  Pralki, lodówki i większość AGD zazwyczaj kojarzą nam się z bielą lub stalą

 • 5624018 https bi

  Stół w kuchni

  Bez stołu ani rusz. Tylko co zrobić żeby móc się ruszyć kiedy już będzie?

 • Zrób to sam

  Zrób to sam: worek na plastikowe torby

  Worek będzie miał dwa otwory: górny - szerszy do wkładania toreb oraz dolny - węższy do ich wyjmowania. Będzie również miał pasek do zawieszenia na klamce czy wieszaku.

 • Słoik na ciastka

  Słoik na ciasteczka. Jak zrobić prosty słoik na ciastka?

  Jeśli nie masz pojemnika na ciastka lub chcesz wyeksponować pierniczki domowej roboty - wystarczy większy słoik. Materiały: słój, np. po ogórkach, paczka ciastek, nożyczki, ołówek, klej polimerowy, wstążki i kawałek sztywniejszego papieru w kolorze pasującym do kolorystyki kuchni. Poziom trudności: bardzo łatwe. Czas wykonania: 15 minut.

 • Dekoracyjna i zarazem praktyczna patera może powstać ze sklejki, deski, tafli szkła, a nawet z drutu. Niepowtarzalną paterę można zrobić z niczego, lub raczej - ze wszystkiego. Do wykonania patery-kołysanki na przykład, potrzebne są drewniane części dwóch wieszaków. Łączymy je drewnianymi prętami, wciskając ich końce w wywiercone wcześniej otwory, a od góry wklejamy w nacięte (co 2,5 cm) rowki trochę dłuższe pręty. Całość lakierujemy.

  Patera z odzysku. Patera na ciasto i nie tylko

  Dekoracyjna i zarazem praktyczna patera może powstać ze sklejki, deski, tafli szkła, a nawet z drutu. Niepowtarzalną paterę można zrobić z niczego, lub raczej - ze wszystkiego. Owoce i słodycze również będę wyglądać i smakować niepowtarzalnie.